Skocz do zawartości

hjpr

Gracz
  • Postów

    298
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez hjpr

  1. hjpr

    Bandit Fura typu Admiral

    Moja wieczorna sesyjka mojej bandit furki.
  2. [ENB TEST] Apartament ful wypas i wypad quadzikiem w off-road
    5ZXYbsZ.png

    p6s15mQ.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AmzeK
    3. rmd.

      rmd.

      Mogę Ci furki pożyczyć jeśli chcesz się zabawić w fotografa.

    4. Szotowiec

      Szotowiec

      xd mój dom bo zapomniałem opłacić

    5. hjpr
    6. hjpr

      hjpr

      @Szotowiecteż go zapomniałem opłacić xD

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. hjpr

    Domek Prickle Pine

    Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 683 Cena za dobę: 180pln Lokalizacja: Las Venturas [dzielnica: Prickle Pine] Cena: Przyjmę każdą ofertę. SS’y: Coś od siebie: Zdjęcie domu: Miejsce na auta: Na podjeżdzie miejsce na 5 aut, w krzakach dodatkowe 2 (xd) Najbliższy mechanik i stacja benzynowa: LV, Prickle Pine Kontakt: Przez grę, Przez forum, Przez Discord: [x]
  7. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 717 Cena za dobę: 180pln Lokalizacja: Las Venturas [dzielnica: Pricle Pine] Cena: Oferty od 1k. SS’y: Coś od siebie: Zdjęcie domu: Fajny dom dla ludzi pracujących na lawetach: ~45 sekund drogi do lawet na nogach, Miejsce na auta: Po mocnym upchaniu da radę zaparkować około 9 aut, tak żeby dało się wyjechać około 6 aut. Najbliższy mechanik i stacja benzynowa: LV, Prickle Pine Kontakt: Przez grę, Przez forum, Przez Discord: [x]
  8. Przyjemny wieczorny lot helką razem z @koziolox10jako pilot i @wojnar2137 jako drugi pasażer.
  9. kto na mumble miał nick esoterik? XDXD

  10. bede spiewał wino wino na karaoke esa :D

    1. hjpr

      hjpr

      jak wygram to idziemy na amarene albo wudeczke :D

  11. Nick: HyperSonic0 Wybrana piosenka (link bądź tytuł): Volare - Wino, wino (6) Volare - Wino, wino - YouTube Obecność: Obowiązkowa
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Kupie Slamvana, zaproponuj sumkę którą chcesz dostać a ja nazbieram jak najszybciej!

  14. sory za lagi ale troche nam sie na salonie nudzilo wiec sie na kąpie trochę pobawiliśmy

    V4CeWmjJIj.jpg

  15. Model: Slamvan (model id: 535) Pojemność silnika: 1.6 (i w górę) Przebieg pojazdu: nie ma znaczenia Cena: 135k (ewentualnie dozbieram) Dodatki: Mile widziane dodatki vizu lub up1. Coś od siebie: Szukam tego autka do swojej kolekcji. Jakby znalazła się osoba która ma owe autko na sprzedaż bardzo proszę o napisanie tutaj, tak jak pisałem: aktualnie mam 135k ale jestem w stanie dołożyć.
  16. hjpr

    Gratuluje szefie. :D
    Mi się niestety nie udało dostać :/

  17. hjpr

    [KONKURS] Grafiki

    napisz wiadomość na PV bo drobne pytanie.
  18. hjpr

    [KONKURS] Grafiki

    Witam. Organizuje konkurs, w którym wygrywa pierwsze 10 osób! Nie chcę na razie sprzedawać swoich rzeczy bo nie wiem czy moje grafiki wyglądają na tyle dobrze. Co możesz wygrać? Co chcesz, dajesz reakcje i piszesz komentarz co chcesz otrzymać. (Myślę że dam radę sobie ze wszystkim, chętnie przyjmę ciężkie wyzwania ponieważ zależy mi na rozwoju i portfolio.) Zasady konkursu: 1. Zostaw reakcje pod głównym postem 2. Napisz w odpowiedzi do posta typ grafiki którą mam ci wykonać (avatar, banner, steam artwork, stream overlay, i inne) 3. (Opcjonalne) Napisz czy zgadzasz się na dodanie pracy do portfolio, przy braku sygnatury na temat dodania pracy do portfolio zostanie ona dodana do mojego portfolio. Tyle! Portfolio (avatary):
  19. Adixon303 [242]: jak ja z kompem ide z psem XDD bo chce mu sie wyjsc kurde

    1. Adixon303

      Adixon303

      XDDD +1 za to haha

    2. hjpr

      hjpr

      piękne czasy to były, jak węgiel po 11.50 był

  20. o baben, rekord skoczni wleciał po totalnym spadku.
    jak zobaczyłem tą cenę to aż z wyra wstałem

    rekord-skoczni.png

    1. hjpr

      hjpr

      ale wywóz leci XDXD

      wywoz.jpg

  21. Fajna cena tego węgla, taka nie za wysoka.
    Aż żal ściska że nie da się kupować węgla, a później wywozić znowu.

    Discord_bR0kqPBjs5.png

  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin