Skocz do zawartości

hjpr

Gracz
  • Postów

    298
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez hjpr

  1. 2775 dzień od rejestracji mojego konta na 4Life, idę ulicą a tu to, czy ja mam już zwidy?
    0eqtcB7.png

    1. PolakoVskY*
    2. Linshi
    3. refrigerator

      refrigerator

      Fake. W tle widać lekko pomarańczowe drzewa, a mamy maj. Takie drzewa są na jesień.

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. hjpr

    Players vs Staff

    no witam witam
  4. Uszanowanie, z tej strony Młodszy Dziennikarz hjpr z Rzecznictwa Prasowego San Andreas Armed Forces. 3 Maja - Święto Narodowe 3 Maja Święto Narodowe Trzeciego Maja to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu każdego Polaka. Dzień ten upamiętnia spisanie oraz uchwalenie pierwszej w Europie, oraz drugiej na świecie konstytucji - konstytucji 3 maja przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, jeszcze za czasów I Rzeczpospolitej. Istotny wkład w jej spisanie mieli też Ignacy Potocki, Hugo Kołłątaj oraz sekretarz królewski Scipione Piattoli. Samo uchwalenie konstytucji idealnie wizualizuje obraz Jana Matejki z 1891 roku, nazwany "Konstytucja 3 Maja 1791 roku", ukazany pierwszy raz w krakowskich Sukiennicach w ramach 100 rocznicy uchwalenia konstytucji, aktualnie przechowywany w zbiorach Zamku Królewskiego w Warszawie. Po raz pierwszy święto zostało ustanowione w dniu 29 kwietnia 1919 roku, zniesione 18 stycznia 1951 roku, a następnie przywrócone 6 kwietnia 1990 roku, lecz uznawane było już od 5 maja 1791 roku. Obchody Trzeciego Maja odbywają się w większości miast w Polsce, a do uczestnictwa w nich serdecznie zapraszamy! Dziękuje za przeczytanie artykułu, mam nadzieję, że się spodobał! Opracował: @hjpr Autoryzował: @Wr77zeR*
  5. Login: HyperSonic0 Nick: hjpr ID pojazdu: 100541 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sultan RS Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  6. jak na start to nie jest żle, aczkolwiek lecim dalej tu akurat średni start niestety Stallion sprzedany, aczkolwiek został dodany Previon.
  7. Model: Blista Compact ID: 85423 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~475km Dodatki: Lampy (Morska zieleń), Przyciemnienie szyb (20%), felgi (1082) Cena: KT: 160k | Ofki, jestem zainteresowany również wymianami. Coś od siebie: Fajna Blista na domek z przyjemną lampą SS’y: Model: Tahoma ID: 82882 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~91 600 km Dodatki: Lampy + licznik (Cargo), Przyciemnienie szyb (20%), felgi (1075) Cena: KT: 165k | Ofki, jestem zainteresowany również wymianami. Coś od siebie: Fajny gruzik, set cargo idealnie pasuje pod styl tego auta. SS’y: Model: Previon ID: 42001 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~6 880 km Dodatki: Lampy + licznik (Lagunowe), Przyciemnienie szyb (20%), Atrapa nitro (1008 / pojedyńcza, duża), felgi (1082), 1x dodatkowy klucz Cena: KT: 325k | Ofki, jestem zainteresowany również wymianami. Coś od siebie: Fajny malutki wozik z lagunowymi pop-up'ami i silnikiem 2.2. SS’y: Model: Virgo ID: 7055 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~74 600 km Dodatki: Lampy (Orzechowe), Przyciemnienie szyb (80%), felgi (1081) Cena: KT: 450k | Ofki, jestem zainteresowany również wymianami. Coś od siebie: Fajny virgos na 4 cyfrach, z lampkami w zestawie. SS’y:
  8. Model: Previon ID: 42001 Pojemność silnika: 2.2 (2200cm3) Przebieg pojazdu: ~6875 km Dodatki: niestandardowe lampy (███), przyciemnienie szyb (20%), atrapa nitro (1008), podświetlenie licznika (███), 1x dodatkowy klucz, felgi (1082). Cena: 325k do nego / ofki Coś od siebie: Fajny Previon z najlepszym możliwym silnikiem, lampą lagunową oraz szybami. Idealna doniczka na domek lub skończenie. Fajny vmax jak na gruzika wynoszący 162km/h, po dołożeniu modułu UP1 zwiększa się do 196km/h, idealny wóz do udawania świeżaka po wyłączeniu świateł SS’y:
  9. z jakąś dopłatą czy 1:1? bardzo słaba ofka niestety, lecimy dalej
  10. Model: Elegy ID: 106365 Pojemność silnika: 2000cm3 (2.0) Przebieg pojazdu: ~8400 km Dodatki: niestandardowe lampy (███) - miodowe, moduł UP1, przyciemnienie szyb (20%), moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, Bak benzyny (90 litrów), atrapa nitro (1010), moduł ABS, podświetlenie licznika (███) - miodowe, Butla LPG (75 litrów), wykrywacz fotoradarów, felgi (1081), wydech (1037), ogranicznik prędkości, radio CB, stereo, tablica rejestracyjna (KCP 0223), 2x dodatkowy klucz Cena: 780k do nego / ofki Coś od siebie: Ładne Elegy na fajnym silniku, brakujący tuning: moduł nitro, etransporter, spoiler od tunera (aczkolwiek pojazd posiada spoiler z wariantu), body-kit, hydraulika (aczkolwiek pojazd posiada up3). Pojazd posiada światła "bad-look", jeżeli komuś się owy wariant nie podoba, może go zmienić po zakupie za 1500 PLN w komponentach, przy tak drogim aucie jest to groszowa sprawa. Fajna furka pod drift. Kąt skrętu czy poszerzenie opon nie było zmieniane - zostawiam ten element do dyspozycji nowego właściciela. Vmax / Prędkość maksymalna wynosi 211km/h. Przyjmę wymiany o ile te będą sensowne - proszę o pisanie od razu id + ewentualna kwota dopłaty, nie ma co sobie wzajemnie marnować czasu w razie złych ofek. SS’y:
  11. Jak to mawiają - keep gambling, widzimy się znowu za rok.
    nqP4JJZ.png

  12. 64k skupowo bym mógł dać
  13. saberke mam już, mogę ewentualnie po skupowej powinąć
  14. Model: Wszystko mile widziane, najlepiej Elegy, Flash, Infernus - Byle w elektryku Pojemność silnika: obojętne Przebieg pojazdu: obojętne Cena: budżet 3.45kk Dodatki: najlepiej lampa + szyby, ale wszystko mile widziane - byle bateria była Coś od siebie: Byle w elektryku. Proszę o podawanie id + ceny "Kup teraz" od razu, aby uniknąć ewentualnej straty czasu dla obu stron.
  15. 78.5k wszystkie faggio (10.5k/sztuka [1.6] + 5k/sztuka [1.4]) 18k euros
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin