Skocz do zawartości

yeezy.m52b28

Gracz
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez yeezy.m52b28

  1. orzechowy cadron 111k
  2. Model: Vincent STD ID: 132460 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 667km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( B4WARA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75, dodatkowy klucz Cena: 300k Coś od siebie: ogólnie spoko baza pod rozbudowę, jedyne braki to właśnie silnik i nitro SS’y:
  3. tak szczerze nitro to faja

    olejnik sento pattaya

  4. ej pamietacie jak ludzie liczyli na wzrost ceny pp na przelomie stycznia i lutego xdd

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Zapomnieli o jednym czynniku gospodarczym. 
      Czynnik handlarz CJ

    2. Jizzy

      Jizzy

      niech kazdy sela po 15 sztuka i bedzie git

  5. ona lubi sos a ja średnio

    pyta się czy lecimy na kulig

    ale najpierw lecimy po sos

    d-_-b

    1. alkomath

      alkomath

      chyba snieg xdddddddddddddddddd

    2. yeezy.m52b28
  6. 550 trade jak co nieco dorzucisz bo za 600k to na upach bylo sprzedawane xd
  7. skoro nie selasz to po co robisz trzeci watek? 601 po sel
  8. no tak średnio bym powiedział
  9. Model: Vincent STD ID: 132460 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 600km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( B4WARA ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75, dodatkowy klucz Cena: 300k, chętnie wymienię na nagoye/remusa z tune (z moją dopką) Coś od siebie: ogólnie spoko baza pod rozbudowę, jedyne braki to właśnie silnik i nitro SS’y:
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. e gruby nie chcesz takiej fury ktora juz mam od dluzszego czasu albo i ze dwoch fur?
  12. yeezy.m52b28

    X

    nawet jak na bumpy to calkiem slabo, no ale niech wam bedzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin