Witam dziś chce wam pokazać jak zrobić komuś przelew na konto jeśli osoby nie ma na serwerze.
1. Udajemy się do banku San Fiero, City Hall (zielony człowiek na mapie pod klawiszem F11).
2.Wchodzimy w zielony blip.
3. Wpisujemy ilość kwoty oraz podajemy PID gracza (np: PID 1 czyli @ZbyK.gg) PID można wziąć z profilu jak ma gracz konto synchronizowane z grą lub napisać reporta o treści np: "Witam jaki gracz o nicku @KRISU. posiada PID?
4. Następnie klikamy przycisk "Zrealizuj przelew".
5. Zatwierdzamy i gotowe!