Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Jeśli to dla ciebie nie jest parking to po co są te białe linie, chyba do czego służą prawda? I powiedz mi w jakim miejscu pisze, że jest to parking tymczasowy.
  2. Nick z serwera: @KRISU. Nick osoby oskarżonej: @KropSon Powód napisania skargi: Wyżej wymieniony pracownik wsadził mi bezpodstawnie pojazd na parking policyjny z powodem "Pojazd nieprawidłowo zaparkowany". Samochód stał na parkingu (zdjęcie niżej). Powiedz mi co ci przeszkadza, że pojazd stoi prawidłowo na parkingu i go zabierasz z jakimś śmiesznym powodem. Z tego co pamiętam postawiłem swój pojazd prawidłowo i nikomu to nie przeszkadzało, w końcu chyba to jest parking i służy do tego żeby postawić sobie pojazd. Dowody:
  3. Nie posiadasz wystarczającej ilości godzin żeby założyć prywatny kanał na komunikatorze Mumble.
  4. To, że nie dostałeś się do SAPD nie jestem powodem żeby odchodzić z serwera. Próbuj sił w następnej rekrutacji i nie podawaj się, hasa la vista.
  5. Z nudów przeczytałem na Polskim i powiem, że jest ok.
  6. KRISU.

    Lock63

    90 tyś - Fortuna.
  7. Człowiekowi nigdy nie dogodzisz jak nie za gorąco to za zimno.. ;)

    1. RaveN*

      RaveN*

      Mi tam wiosna pasuje , nie za zimno nie za ciepło ;D Tylko minus , brak wolnego ;/ 

    2. Zebra

      Zebra

      Wolę zimę, jak mrozi fest.

  8. 4000! B)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. MikiYTONG
    3. Johnny*

      Johnny*

      "No siema ku**a, wyjmij kreta z c*py, wyjmiesz kreta z c*py?" 

    4. KRISU.

      KRISU.

      2 minuty temu, Jasiekk napisał:

      "No siema ku**a, wyjmij kreta z c*py, wyjmiesz kreta z c*py?" 

      Hahaha jutro kontynuujemy to! <3 ;D

    5. ENOMEK.

      ENOMEK.

      oh ahhhh ohh ahhhhh

    6. MikiYTONG

      MikiYTONG

      Krisu oddaj prawko ładnie proszę ❤

  9. KRISU.

    KONKURS O 20 PSC!

    Przyda się na pakiecik w Fortnite ;c
  10. Uhuhu równy rok minął odkąd jestem w administracji, ale ten czas leci do przodu... :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ven1kz

      ven1kz

      i jeszcze zielony jak można 

    3. PeQe

      PeQe

      spokojnie ostatni

    4. japkooo.

      japkooo.

      Jak myślisz, ile raportów zrobiłeś przez ten roczek?

    5. KRISU.

      KRISU.

      1 godzinę temu, japkooo napisał:

      Jak myślisz, ile raportów zrobiłeś przez ten roczek?

      Sumując to wszystko to w sumie trochę, by tego było ;p

    6. Kacperix3

      Kacperix3

      @KRISU. świętujemy razem, w końcu z tej samej rekrutacji :) 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin