Skocz do zawartości
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Szkodnik007

Gracz
 • Zawartość

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Typ konta

  Premium

O Szkodnik007

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 01.06.2002

W świecie gry

 • ID konta gracza 106952
 • Nick Szkodnik007
 • Data rejestracji 2017-12-30 15:43:07
 • Ostatnio widziany 2020-01-20 18:58:05
 • Łączny czas gry 862 godz. 00 min.
 • Organizacja MB Official
 • ➜ Ranga V-Szefu ★
 • Respekt
  657
  Life Points
  5577
  Punkty karne
  939

Kontakt

Informacje o profilu

 • Lokalizacja:
  DM
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Kocham SAPD

Ostatnie wizyty

2377 wyświetleń profilu
 1. @Brukselka @M3FEDRON*dobre mordy patrzą za krat. PDW! ;D

  Edytowane przez Szkodnik007
  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. SzYmon2009PL

   SzYmon2009PL

   A mnie nie złapali bo jestem za dobry

  3. Heysiwer

   Heysiwer

   przez pid poszedłeś xd 

  4. Szkodnik007

   Szkodnik007

   Nie będę się kłócił z gościem który nie wie o co chodzi 

 2. @deluXe na supportera, zesraj się a nie daj się!! 

  1. deluXe

   deluXe

   Dobrze, że za marzenia nie karają bo już byś 240 odsiadywał

  2. Szkodnik007

   Szkodnik007

   Nie boję się więzienia. PDW! ;D

 3. Detektywie @deluXe mówiłem że się zrewanżuję i wrócę mocniejszy. Jeden - Jeden 

  1. KropsoN
  2. Szkodnik007

   Szkodnik007

   @KropsoN porachunki między policja a Kinder mafia ;D

  3. deluXe

   deluXe

   Te moje 2 one-tapy dają mi bonusa +10pkt ;p

 4. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Odchodzisz od tematu, czy przeszkadzasz czy nie po za służbą na TAC nie możesz przebywać. Dziękuje i czekamy.
 5. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Sam to zacytowałeś. Nie mam uprawnień wchodzić wam w regulamin i go cytować , jako cadet musisz znać zasady frakcji itd. Ode mnie wszystko. Czekamy aż ci ktoś inny to wytłumaczy.
 6. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Pierw cytujesz że złamałeś punkt w regulaminie teraz że nie jesteś tego świadom. Siedziałeś tam dłuższą chwilę i jestem pewien że komunikowałeś się gdzie jesteśmy itd. Wkroczyłeś w akcje w momencie gdzię jeszcze trwała dobre 25 minut. Nie powinieneś tak robić. Jeśli tylko słuchałeś to czemu wkroczyłeś w akcje, powinieneś wejść na służbę i tak pomóc kolegom i wszystko nagle wiesz, gdzie jest wykonywana akcja. Ode mnie to wszystko. Widać że kręcisz i udajesz teraz nie winnego bo byłeś nie świadomy. Ode mnie to wszystko i moje dowody i argumenty są bardzo przekonujące więc czekam na decyzje. To jest też logiczne , czemu wtedy po za służbą nie wyciągasz prywatnego pojazdu, nie wchodzisz na TAC i nie bierzesz udziału w pościgu prywatnym samochodem, bo to jest podobna sytuacja.
 7. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Pisze ogółem, cisza czy nie cisza nie masz prawa wchodzić na TAC po za służbą. Niby byłeś się spytać czy ktoś ma wolne "G" czyli takie czynności są zawsze pytane jak Cadet wchodzi S1. Jeśli się zapytałeś to czemu nie wszedłeś na służbę , się zastanów czy wchodzisz na TAC się pytać czy słuchać. Jeśli się zapytałeś to powinieneś wyjść z TAC. Twój kolega @Zelas dobrze wie że po za służba nie można przybywać na TAC. Troszeczkę poprawię Zelasa bo pewnie mu chodziło o TAC bo fakt po za służbą można przybywać na kanale frakcyjnym jedynie wyłącznie na PC, a powtarzam na TAC po za służbą oprócz zarządu czy tam Supervisora nie można wchodzić, każdy o tym dobrze wie i jest to mówione od samego początku więc nie wiem czemu to szukasz w Regulaminie. To jest oczywiste i nie wkręcaj że nie miałeś o tym pojęcia. Nie usprawiedliwia was to że każdy tak robi. A cisza była dlatego że podczas Akcji obowiązuje cisza na TAC i nie ma prawa głosu nikt poza SS, P1 , Zarządu lub najwyższego Stopnia. Przed chwilą piszesz że nie wiedziałeś o tym teraz się przyznajesz do błędu cytując że złamałeś regulamin
 8. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Dobrze, jest czat frakcyjny i się tam nie zapytałeś tak jak przeważnie każdy się pyta. Przerwanie głosu na taktycznym nie mając nic wspólnego z akcją było karane punktami. Byłem rok w frakcji i nikt nigdy z szkoleniowców nie wchodził na TAC w czasie akcji i się pytał czy może na "G". Jest oczywiste że komunikowałeś się miedzy nimi w celu zdobycia radiowozu. Tyle mam do powiedzenia. Czekam na decyzje zarządu.
 9. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Tak jak sam mówisz, wszedłeś żeby się zapytać czy możesz wejść na służbę i do kogoś na "G". I jest to oczywiste, na szkoleniach powtarzane, nawet pełnoprawny nie może wbić na TAC jeśli jest po za służbą. Byłeś w pobliżu i pomagałeś im jednak tobie się nie udawało , dopiero za którym razem wszedłeś w centrum naszej kryjówki, twoje argumenty są bardzo słabe według mnie, po za tym jestem ciekaw czemu pełnoprawni pozwalają przebywać Cadetom po za służbą przebywać na TAC- według mnie jest to wiadome że było to między wami ustalane.
 10. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  W końcu wbiłeś tylko posłuchać, no nigdy nie zdarzyło mi się jak byłem PD aby cadet wbił na TAC przeszkodzić i spytać się czy może na służbę, każdy pytał na PC albo pisał pm i żadna osoba nie biorąca akcji nie może wejść na taktyczny. Nic nie mam do dodania , czekam na decyzje zarządu. Pytanie. Czemu nie spytałeś się czy możesz wejść na służbę osób które były na PC ? Na TAC może wejść tylko supervisor lub zarząd jeśli nie są na służbie w celu sprawdzenia czy PD nie odwalają. I dodam że to nie jest pierwsza akcja jak tak robicie bo twierdzicie że każdy tak robi.
 11. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Była na PC @Princessa* która nie brała udziału w akcji, było tam o więcej pełnoprawnych członków, siedziałeś tam nie chwilę a do końca akcji gdzie świadkiem jest @Versi* który też wtedy miał podgląd na mm. Cały czas patrzałem kto na kanałach siedział więc twoje kłamstwa są bezczelne. Pierw wszedłeś się zapytać a teraz posłuchać , gubisz się już w tych kłamstwach Specjalnie wbiłeś S4 aby po za służbą nam przeszkodzić w akcji, nie róbmy jaj ale jak to wygląda że ścigasz podejrzanego, wbijasz na dm na służbie, bierzesz S4 i po za służbą ładujesz nas z AK, KPINA. Czekam na decyzję zarządu
 12. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Aha czyli taki PO I po za służbą może wejść na Taktyka ,wziąć swoje auto i gonić swoim prywatnym samochodem bo to jest podobny przykład. Na każdym szkoleniu mówią że na taktycznym przebywają osoby na służbie którzy uczestniczą w akcji, nie bierzesz udziału nie wchodzisz na taktyka. Od tego jest PC , tak samo moi koledzy by mieli pościg a ja bym wbił sobie do nich pogadać
 13. Szkodnik007

  Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007

  Dobrze może cię nie było to co w takim razie robisz na taktycznym podczas akcji,Jeśli nie ma was na służbie nie macie prawa wchodzić na taktycznym gdzie trwała z nami akcja.
 14. Nick funkcjonariusza: @Zelas / @Yuki16 Data i godzina zdarzenia: między 14-15 19.01.2020 Pełen opis sytuacji: Jest akcja na DM, zdobyliśmy radiowóz , gracz Yuki i Zelas uczestniczyli w pościgu, po wysiłku SAPD nie mogli zdobyć radioli więc postanowili zejść z służby i specjalnie nam przeszkodzić w Akcji, gracze byli na Taktycznym więc akcja była zaplanowana, nie powinno być takiej akcji z strony oskarżonych albo są na służbie i odbijają radiole albo niech wcale nam nie przeszkadzają Dowód, który to potwierdza całe zajście https://imgur.com/a/Qm5EHep Ja, Szkodnik007 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
 15. Imię: Rafał Login z serwera: Szkodnik007 Nick z serwera: Szkodnik007 PID: 106952 Wiek: 18 Serial: 7443F6B4F49F0C9D57C8542ECF926844 Ilość przegranych godzin na serwerze: 850 rośnie Wykaz Kar (Prawka, licencje, bany i mute):1 Czy cierpisz na Dysleksje?: Nie Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem frakcji?: Oczywiście Czy byłeś/aś już w jakiś frakcjach (Jeżeli tak to wymień w jakich)?: (Rok z przerwami w SAPD, poprzedni nick : Rafi007 ) Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Czy posiadasz komunikator głosowy Mumble?: Tak Co chciałbyś/chciałabyś zmienić lub dodać do frakcji?: Na razie trudno mi stwierdzić bo frakcja z oka zwykłego gracza funkcjonuję bardzo dobrze jednak gdy bym dostał szansę to bym jej nie zmarnował . zobaczył jak frakcja wygląda z oka pracownika frakcji to bym z chęcią proponował nowe pomysły , zmiany aby było dla każdego lepiej. Także słaba aktywność to rzecz co bym na pewno zmienił
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności