-
Postów
2 874 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21 -
Typ konta
Premium
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KRISU.
-
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Bardzo brzydkie zdjęcie!!! NIE MA MNIE TAM
-
1 godzinę temu, MaciekMaster napisał:Bardzo brzydkie zdjęcie!!! NIE MA MNIE TAM

-
2 godziny temu, MaciekMaster napisał:Bardzo brzydkie zdjęcie!!! NIE MA MNIE TAM
Mnie też
-
A moje elegy? Ha tfu jakieś tandetne elegy fresza jest a mojego niema ?!
-
Bardzo dobre zdjęcie ale szkoda że mnie tam nie ma

-

Bliźniaki czoo nie @AveniK ?

- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
-
Lol nie o rejke mi chodzilo xdd Drosiu niestety niewygrywasz
-
Teraz, Drosiu napisał:Rejka: czekam na 3k

(pid: 6877)
Pomyślnie przelano graczofi dorszu 3000 tyś pln

-
@Drosiu Zakceptuj mój temat z pomocy plzlzlzzlzlzllz
-
