Rozkaz personalny z dnia 30.06.2024 do: zakończenie szkolenia podstawowego, podsumowanie kompanii szkolnej KS04/2024, stanowiska służbowe.
strażak-elew @gulbok przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik pozytywny. Zostaje on tym samym awansowany do stopnia .
strażak-elew @nyan* przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik pozytywny. Zostaje on tym samym awansowany do stopnia .
strażak-elew @Kjebson przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik pozytywny. Zostaje on tym samym awansowany do stopnia .
strażak-elew @Piatek1198.bwp przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik negatywny. W związku z tym zostaje skierowany na egzaminy poprawkowe i ma 7 dni na podejście do nich.
strażak-elew @xsiunc przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik negatywny. W związku z tym zostaje skierowany na egzaminy poprawkowe i ma 7 dni na podejście do nich.
strażak-elew @Milek. przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik negatywny. W związku z tym zostaje skierowany na egzaminy poprawkowe i ma 7 dni na podejście do nich.
strażak-elew @JA.KUB przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik negatywny. W związku z tym zostaje skierowany na egzaminy poprawkowe i ma 7 dni na podejście do nich.
strażak-elew @miesana_miesana_antek przystąpił do egzaminów końcowych i uzyskał z nich wynik negatywny. W związku z tym zostaje skierowany na egzaminy poprawkowe i ma 7 dni na podejście do nich.
strażak-elew @MR.Przecinek nie przystąpił do egzaminów końcowych lecz usprawiedliwił ten fakt w związku z czym zostają mu wyznaczone terminy dodatkowe.
strażak-elew @jurkovsky nie przystąpił do egzaminów końcowych lecz usprawiedliwił ten fakt w związku z czym zostają mu wyznaczone terminy dodatkowe.
strażak-elew @saiko nie przystąpił do egzaminów końcowych i nie usprawiedliwił tego faktu. W związku z tym zostaje on wydalony z szeregów SP.
PODSUMOWANIE KOMPANII SZKOLENIOWEJ 04/2024
W kwietniowym naborze do służby przyjęte zostało 38 osób.
Do egzaminów przyspieszonych zdecydowały się podejść 2 osoby, z czego wynik pozytywny uzyskało 0 osoba dając zdawalność na poziomie 0%
We frakcji na stopniu strażak-elew po egzaminach przyspieszonych zostało zatem 36 osób.
Do egzaminów końcowych dopuszczone zostało 13 osób, co stanowi około 34% osób, które powinny pozostać na szkoleniu podstawowym.
Do egzaminów końcowych przystąpiło 8 osób co stanowi ~61% osób dopuszczonych.
Wynik pozytywny uzyskały 3 osoby, a co za tym idzie zdawalność wyniosła ~38%
W trakcie trwania procesu szkoleniowego z murami Szkoły Podoficerskiej pożegnało się 25 osób (decyzje KSF, odejścia, rezygnację, wydalenia) co stanowi 65% osób początkowo przyjętych.
Funkcjonariusz @FullaN w stopniu zakończył swój ukres próbny z wynikiem pozytywnym. W związku z tym zostaje mianowany instruktorem i wykładowcą Szkoły Podoficerskiej SAFD.
Funkcjonariusz @Kalafior* w stopniu zakończył swój ukres próbny z wynikiem pozytywnym. W związku z tym zostaje mianowany instruktorem i wykładowcą Szkoły Podoficerskiej SAFD.
strażak-elew @Piatek1198.bwp rezygnuje ze szkolenia w Szkole Podoficerskiej na własne życzenie.