Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. ciach bajera, co tam słuchać?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Roni6

      Roni6

      100k to moja oferta... xd

    3. aphonix

      aphonix

      aha no to może być i 100 okkk

    4. Roni6

      Roni6

      sprzedasz za 100k ?

    5. aphonix
    6. aphonix

      aphonix

      sprzedać moge za 200k jak cie interesuje kupno

  2. aphonix

    lock

    można lock, domek sprzedany w pakiecie za dużo wyższą kwote
  3. aphonix

    lock

    można lock, domek sprzedany w pakiecie za dużo wyższą kwote
  4. aphonix

    lock

    No już lepiej, póki co poczekamy na dalszy rozwój sytuacji
  5. aphonix

    lock

    Jak nie masz zamiaru kupić domku nie nie zamieszczaj zbędnych komentarzy
  6. aphonix

    lock

    Dalej panowie, 85k offka pv forum
  7. aphonix

    lock

    Dalej panowie
  8. aphonix

    lock

    Jest coś na start, ale póki co dalej
  9. 37kid to niskie? xd 601k kasa
  10. aphonix

    lock

    dc pv odczytaj, 81k
  11. 2.25k w zielonym a nie jakimś trade za auto warte 1kk
  12. Aha to sedan czy combi? 250k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin