Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. aphonix

    Lock

    Lock już, poszedł za wyższa kwote
  2. aphonix

    Dom z garażem

    240k żeby dobrze było
  3. aphonix

    lock

    do zakmnięcia, domek poszedł za znacznie lepszą sumke
  4. No coraz lepiej ale jeszcze trochę brakuje, dalej
  5. aphonix

    lock

    Jeszcze nie, dopiero około 16 będę w domu
  6. aphonix

    lock

    Już nie aktualne kawalerze, offka 80k
  7. aphonix

    lock

    Git, wczoraj miałem kawalerze, jakoś do godziny zaraz po tym jak nie wykampiles domku
  8. aphonix

    lock

    Offka serwer 70k
  9. Cześć użytkowniku, za ile sprzedasz domek w Palomino?

    1. Roni6

      Roni6

      Tobie nigdy , nic.

      Pozdrowienia do podstawówki xd

    2. aphonix

      aphonix

      Kawalerze czemu tak agresywnie? Ja się tylko pytam bo chciałem ten domek ale no ciężko wbić na serwer jak się jest w pracy ;(

    3. Roni6

      Roni6

      Podstawówka to nie praca , z pracy ma się pieniądze a ty je masz tylko od rodziców xd i lepiej się tam ucz bo z inteligencją ci nie po drodze xd

      Koniec spamu. Nara

    4. aphonix

      aphonix

      Powiedział kawaler co wbija na każdy domek 24/7 bo nie ma nic ciekawego do robienia. Adios

  10. aphonix

    lock

    Dalej panowie
  11. aphonix

    lock

    już jest jakiś start, dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin