Nie pamiętasz hasła?
aphonix odpowiedział(a) na MateuszekQ temat w Archiwum
aphonix odpowiedział(a) na HoolyWheel* temat w Archiwum
aphonix odpowiedział(a) na aphonix temat w Archiwum
aphonix odpowiedział(a) na Iladisek temat w Archiwum
aphonix odpowiedział(a) na Sejcento temat w Archiwum
Cześć użytkowniku, za ile sprzedasz domek w Palomino?
Roni6
Tobie nigdy , nic.
Pozdrowienia do podstawówki xd
✮ aphonix
Kawalerze czemu tak agresywnie? Ja się tylko pytam bo chciałem ten domek ale no ciężko wbić na serwer jak się jest w pracy
Podstawówka to nie praca , z pracy ma się pieniądze a ty je masz tylko od rodziców xd i lepiej się tam ucz bo z inteligencją ci nie po drodze xd
Koniec spamu. Nara
Powiedział kawaler co wbija na każdy domek 24/7 bo nie ma nic ciekawego do robienia. Adios
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin