Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. start? to jest raczej prawie max za ten domek 10 trade za chate bo pkt
  2. aphonix

    LOCK

    to zapraszam urząd lv
  3. aphonix

    LOCK

    to już fajna offka, kiedy będziesz na serwerze?
  4. aphonix

    LOCK

    dużo do sella nie brakuje, dorzuci ktoś troche i sellam
  5. aphonix

    LOCK

    Lock, sprzedany za wyższą offke
  6. aphonix

    LOCK

    dalej, ofka serwer 60k
  7. aphonix

    LOCK

    Zobaczymy jak się do 20 rozwinie sytuacja, kto da więcej temu sprzedam
  8. aphonix

    LOCK

    Offka z DC 35 za domek!
  9. aphonix

    LOCK

    Fajny start, ale troszkę jeszcze brakuje do sella
  10. Model: Maverick / Newschoper Pojemność silnika: obojętna Przebieg pojazdu: obojętna Cena: obojętna Dodatki: obojętna Coś od siebie: Proszę o pisanie pod postem id // cena do nego - bez nego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin