-
Postów
106 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez aphonix
-
@bluefaceb4by kulego czaisz że wueske z malowania odebrałem? Jak złożę to zaprezentuje elegancko haj. Od razu mówię że nie robię trejda za Pony
PS. Wueska to nie klekot od Barwińskich jak coś okok?