Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. aphonix

    lock

    7kid 2.5kk trade żeby coś ruszyło
  2. Można zrobić trejdzik za 119 gdybyś sobie zamarzył + coś tam mogę dopnąć
  3. bardzo fajny start ale troszke brakuje jeszcze, dalej
  4. Będziesz na serwerze jakoś o 23? To dobijemy targu
  5. No fajna ofka, jak dorzucisz jeszcze ciutke to domek trafi do Ciebie
  6. aphonix

    Lock

    Mamy start, dalej
  7. aphonix

    Lock

    naucz sie czytac a potem oferuj, dalej
  8. aphonix

    Lock

    Dzk za bump, dalej
  9. Nie ma tragedii jak na start, dalej
  10. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 749 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Los Santos | Mulholland Intersection Cena: oferty SS’y: Sposób kontaktu: dc, forum, gra Coś od siebie: Witam, sprzedam fajny domek w LS w dobrej lokalizacji z klimatem i sporą ilością miejsca, przed domkiem jak i na tarasie za domkiem. Zapraszam serdecznie do składania ofert. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 196 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Las Venturas | Last Dime Motel Cena: oferty +15k SS’y: Sposób kontaktu: dc, forum, gra Coś od siebie: Witam, sprzedam domek z podjazdem w dobrej lokalizacji, bo przy autostradzie z LV do LS. Domek posiada miejsce na auta z przodu na podjeździe jak i z tyłu domku na kilka aut. Zapraszam serdecznie do składania ofert.
  11. aphonix

    Lock

    największy dowcip jaki słyszałem w ostatnim czasie, dalej
  12. @bluefaceb4by kulego czaisz że wueske z malowania odebrałem? Jak złożę to zaprezentuje elegancko haj. Od razu mówię że nie robię trejda za Pony

    PS. Wueska to nie klekot od Barwińskich jak coś okok?

    1. aphonix

      aphonix

      A i robię mały konkursik, wystarczy zostawić rekacje dowolną na ten status i możesz zgarnąć 5k za friko ok? Bierzesz udział? Wyniki w Sobotę 19.08.2023 o 20:00 ok?

    2. aphonix

      aphonix

      Blufejs jakoś kuniec sierpnia może bo muszę części podomawiac troszku żeby na elegancko było

    3. aphonix

      aphonix

      Ale wueska super fura na id bo 64 rocznik, w następnym roku 60 rocznica już. Aż się łezka w oku kręci 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin