-
Postów
106 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez aphonix
-
30/29 Dzień czekania aż zejdzie ban:
Ugułem to 30 dnia mało co się działo ciekawego, wstałem późno, cos pogrzebalem przy kompie a potem wieczorem na orlika. Dzisiaj to samo praktycznie, tylko dzisiaj jeszcze na kebsa pojechałem i wsm to taka o relacja z dwóch dni. Pozdrawiam całą Legnicę!
-
31 Dzień czekania aż zejdzie ban:
Super był dzisiaj dzień. Spałem do 10 potem kościółek, obiad a po obiedzie z 45-50km traski rowerem. W drodze do domu kebabika kupiłem i zjadłem jak ogłądałem żużel, ten Toruń to się nigdy nie nauczy. Wieczorkiem siadłem do kompa i wsm to pograłem w NFS'a. Ale pod wieczór to o cholera. Pojechałem na boisko i po drodze na przejściu znalazłem 20 złociszy
Teraz siadam jeszcze do kompa coś pouczyć się. Miłej nocki!
-
32 Dzień czekania aż zejdzie ban:
Oj dziś rano była pobudka bo trzeba było od rana kosić trawę, na szczęście już się uporałem i jestem po obiadku. Przy obiedzie złapała mnie taka refleksja na temat streamowania służby TSA na discordzie wraz z równoczesnym informowaniem o zarobkach frakcyjnych, mhm. Czy jest to banable? Okaże się
No w każdym razie nie mi to oceniać, a teraz siadam do komputera i zabieram się za granie w klocki. Miłego dnia dla czytelników, do zobaaa