Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. 30/29 Dzień czekania aż zejdzie ban:
    Ugułem to 30 dnia mało co się działo ciekawego, wstałem późno, cos pogrzebalem przy kompie a potem wieczorem na orlika. Dzisiaj to samo praktycznie, tylko dzisiaj jeszcze na kebsa pojechałem i wsm to taka o relacja z dwóch dni. Pozdrawiam całą Legnicę! B)

  2. Nie żebym Ci psuł zabawę ale taki domek warty +20k, 13k po ub żeby bez pkt
  3. 31 Dzień czekania aż zejdzie ban:

    Super był dzisiaj dzień. Spałem do 10 potem kościółek, obiad a po obiedzie z 45-50km traski rowerem. W drodze do domu kebabika kupiłem i zjadłem jak ogłądałem żużel, ten Toruń to się nigdy nie nauczy. Wieczorkiem siadłem do kompa i wsm to pograłem w NFS'a. Ale pod wieczór to o cholera. Pojechałem na boisko i po drodze na przejściu znalazłem 20 złociszy :D :D Teraz siadam jeszcze do kompa coś pouczyć się. Miłej nocki!

    1. mikrolud

      mikrolud

      Czyli widzę że raczej miły dzień. Oby kolejny był taki sam lub lepszy. Pozdro B)<3B):D

    2. aphonix

      aphonix

      No ja myślę że będzie, że będzie lepszy i to nie jeden jeszcze hah 
      Pozdro kociaku :*

  4. aphonix

    sultan 22294

    1.46kk ps, po ub
  5. Siema Skaj, dawaj powrut bo mam bana jeszcze miesiąc to akurat ostatnia okazja żebyś coś wykampil

    1. Sky*

      Sky*

      i tak zaraz kolejnego dostaniesz to mam więcej czasu

    2. aphonix
  6. 32 Dzień czekania aż zejdzie ban:

    Oj dziś rano była pobudka bo trzeba było od rana kosić trawę, na szczęście już się uporałem i jestem po obiadku. Przy obiedzie złapała mnie taka refleksja na temat streamowania służby TSA na discordzie wraz z równoczesnym informowaniem o zarobkach frakcyjnych, mhm. Czy jest to banable? Okaże się 

    No w każdym razie nie mi to oceniać, a teraz siadam do komputera i zabieram się za granie w klocki. Miłego dnia dla czytelników, do zobaaa :*

  7. 33 Dzień czekania aż zejdzie ban:
    Wsm to jest git jak na razie. Spałem do 11 wstałem ogarnąłem się, cos obejrzałem yt i właśnie wybieram sie na dwór. A o 18:00 zaczynam seans żużlowy.

    1. plejboi.fin
    2. aphonix

      aphonix

      Co nie? Motor wygrywa na wyjeździe 32 do 10

  8. 900k po ub od ręki i zabieram
  9. Wchodzi Bik Mami zrobić bik mani ... a nie czekaj, jeszcze miesiąc, no cóż :( 
    Do zoba na serwisie seksiaki @Plak @Pjiter123 @Hazy @Roni6
     :*

  10. Nadal za mało jakby była dwójka z przodu to już bym był skłonny sprzedać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin