Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. aphonix

    @lock

    Heja 15k kasa
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Panie i Panowie, to już dzisiaj. Powrót na serwis! B)

  4. 700 hajs, jaki vmax tak z ciekawości?
  5. Jeszcze tylko jeden dzień i wracam na serwis kochanii <3

    Kto tęsknił? Przyznać się

  6. Trade za furke ale bys coś musiał dopnąć misiu kolorowy
  7. 10/10 Ona jest 10/10 ale strzela z gumowego ucha na kazdego kto jej psuje interes
  8. P panie jak to ma szyby 60 i tego baku nie ma to 950k max ode mnie
  9. Model: obojętny Pojemność silnika: obojętne Przebieg pojazdu: obojętne Cena: do 1.2kk (mogą być droższe jakies do 2.2kk ale to jak furke opyle) Dodatki: jakieś fajne Coś od siebie: Szukam super wozu na ajdi, fajnie jakby coś max 4kid ugułem jak jakieś club, vicki nwm no. Najlepiej taki żeby budzil szacunek aby nie bylo wstydu. Każdy model mile widziany, może jakiś flash na 4 cyfrowym byc, to już obojetne jakie ajdi. podbijajcie ze wszystkim!?!?!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin