Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. Odgrywacie RP z bronią, a potem piszecie skargę..
  2. c0veR

    Skarga na Sartinek

    Cóż, jeśli nie masz dowodów na swoją niewinność, znaczy że coś jednak zrobiłeś.
  3. Świetnie się bawicie w utrudnianie, potem zażalenia w skardze, dodatkowo ten ss. Odwalacie, potem jesteście święci jak wystartuje rekrutacja, żenujące.
  4. Brak jakiegokolwiek sensu.
  5. Sorry, ale nie mam czasu by prowadzić śledztwo w takiej sprawie. Jak się dowiesz kto, wtedy napisz.
  6. Brak zapoznania się z informacjami dotyczącymi skarg.
  7. Co za różnica. Trzeba było się zgłosić od razu do osób, które Cię goniły. Myślę, że na następny raz, będziesz już wiedział co zrobić.
  8. Mogłeś to zrobić poprzez wiadomość prywatną, miałeś na to 10 minut.
  9. W takim razie dlaczego nie zgłosiłeś się do funkcjonariuszy dobrowolnie?
  10. @Qubi21 oddaj mu gotówkę, tym samym zostajesz upomniany.
  11. W takiej sytuacji winien jesteś oddać się dobrowolnie, nie zrobiłeś tego, więc zostałeś wsadzony poprzez PID.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin