Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi skarg, potem takową napisz.
  2. Funkcjonariusz nie mógł zweryfikować, czy było to specjalnie czy nie.
  3. Następnym razem wykonuj polecenia dane przez funkcjonariuszy.
  4. Weź się nie ośmieszaj. Wiedzę na temat rozpatrywania skarg i zarządzania frakcją masz zerową, więc nie ingeruj w moją robotę.
  5. Jako kara, być może nie. Ale funkcjonariusz nie życzy, abyś zwracał się do niego w ten sposób, więc zostałeś ukarany.
  6. Cóż, następnym razem radzę się zapoznać z informacjami dotyczącymi skarg, jeśli takowe chcecie pisać.
  7. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi skarg. Daj tylko potrzebne logi.
  8. Macie więcej dowodów, na zagazowanie DM?
  9. Napisz jeszcze jedną skargę, dostaniesz punkty. UPOMNIAŁEM funkcjonariusza dziś, a ty dajesz filmiki sprzed kilkudziesięciu godzin..
  10. Jak umiesz przewidzieć co stanie się w danej chwili, trzeba było zwolnić czy zjechać na pobocze. Również jest tu wina funkcjonariusza, bo nie powinno być takiej sytuacji, tym samym zostanie ostrzeżony.
  11. @Moszu twoim obowiązkiem jest reagowanie na tego typu sytuację. Tym razem zostaniesz upomniany.
  12. Następnym razem będziesz wiedział, by nie biegać z bronią po DM, kiedy prowadzone są działania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin