Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. @Karafik chcesz coś powiedzieć w tej sprawie?
  2. @Seqqu kto wsadzał Cię do więzienia?
  3. Każda osoba na strefie bezprawia, jest dla naszych funkcjonariuszy zagrożeniem, a miałeś wpis, to prosta sprawa, że zostałeś wsadzony do wiezienia, chciałeś uniknąć kary, lecz Ci nie wyszło.
  4. Takie 15-20 minut, to nie jest godzina czy dwie, więc nie widzę problemu w znalezieniu twojej osoby, tym bardziej, że uciekłeś przez strefę bezprawia, co wyróżnia Cię tym, że mógłbyś być niebezpieczeństwem dla innych. Widzę również prowokację z twojej strony oraz brak dojrzałości.
  5. Jeśli funkcjonariusze uznali, iż pościg jest 0RP, to nie muszą z tobą odgrywać.
  6. @Salm3n oddaj mu pieniądze i dodaj tutaj potwierdzenie, a oskarżający niech to potwierdzi.
  7. Masz jakieś dowody na odgrywanie przez twoją osobę RP? Możesz dać potrzebne do skargi logi.
  8. Chłopie, jak chcesz pisać skargi to weź trochę się postaraj a nie wklej wszystko co popadnie i jeszcze skreślasz. Popraw wzór i daj tylko potrzebne logi, bez skreślenia.
  9. c0veR

    Skarga Na SAPD

    To jak ty nie wiesz, to ja tym bardziej.
  10. @Szkodnikk następnym razem uważaj nie hamuj gwałtownie, to nie będzie takiego problemu.
  11. Oczywiście jest tu wina funkcjonariusza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin