Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. @c0veR vs @CampeQ, zapraszam do klateczki.
  2. Pełen opis sytuacji: Po pościgu poprosiłem o napisanie mi za co jestem zatrzymany ponieważ z tego co wcześniej dostawałem to mandat został zawyżony a osoba pomimo ponowienia prośby olała to. To co napisałeś wyżej nie miało miejsca. Co do zawyżania mandatu: Masz 851 PKT karnych co wiąże się z przelicznikiem 1.9 Mandat dostałeś za: - Jazdę na skróty - Jazdę pod prąd - Łamanie zasad RP - Ucieczkę przed PD do 10 minut - Przekroczenie prędkości do 70km/h Teraz ci wszystko podliczę: 400+400+350+1000+800*1,9=5305,5310*2 = 106+5minut(wpis w komputerze)=111 minut paki. - Tak podliczył to mandat nie wiem dlaczego, ponieważ wyszła zupełnie inna kwota, którą jest 5900. Możliwe, że coś źle zaznaczyłem lub któryś z podanych wyżej mandatów odznaczyłem, aczkolwiek nie zmienia to faktu, iż zostałeś ukarany słusznie. Dlaczego x2, ponieważ w dziale KSF było napisane iż; "Uciekający, który wpadnie do wody i nie będzie chciał wyciągnąć pojazdu, lub schowa go do przechowalni zostanie ukarany podwójnym mandatem"(coś w tym stylu, zostało to ukryte nie mam do tego dojścia, a tak to pamiętam). Ode mnie to tyle.
  3. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem. ID nieruchomości: Nie wiem. Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: LV Cena: 2-3k SS’y: https://imgur.com/a/QlII7zjCoś od siebie: Ładna chata kupujcie
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nick chwalącego*: c0veR Nick chwalonego*: @KRISU. i @emileq1235 Powód pochwały*: Ładne RP Opis zdarzenia: Podczas patrolowania San Andreas miałem wypadek wraz z moim towarzyszem ze służby @Kubox*'em. Data zdarzenia*: 14.08.2018r Świadek: - Dowód w postaci ss'ów lub logów*:
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Może nie jest to obraza SAPD, lecz brak kultury. Z mojej strony to tyle, czekam na zarząd.
  15. Wkleję parę logów: [2018-08-01 18:44:16] [Output] : majki101 [13]: niestety widzisz przyjmuja dzieci do SAPD i ku*wa [2018-08-01 18:44:19] [Output] : majki101 [13]: robia byle co [2018-08-01 18:42:06] [Output] : majki101 [13]: nie ku*wa [2018-08-01 18:42:22] [Output] : majki101 [13]: co za ku*wa typy... [2018-08-01 18:42:31] [Output] : majki101 [13]: ku*wa za co [2018-08-01 18:42:35] [Output] : majki101 [13]: co ja zrobilem do chu*a [2018-08-01 18:42:39] [Output] : majki101 [13]: spi*rdalaj [2018-08-01 18:42:41] [Output] : majki101 [13]: lamusie [2018-08-01 18:42:51] [Output] : majki101 [13]: jeb*ne cw*le [2018-08-01 18:43:34] [Output] : majki101 [13]: wez sie w leb pier*olnij [2018-08-01 18:43:40] [Output] : majki101 [13]: bedziesz dupskiem za odcholowanie placil [2018-08-01 18:43:51] [Output] : AenTe [2]: Sram na te twoje pkt karne
  16. Zacznijmy od tego, iż kazałem ci odjechać ty to zignorowałeś, powiedziałeś, że się rozbiłeś o znak(gdzie tam nie było żadnego znaku), po czym zakułem Cię oraz wsadziłem do radiowozu za to, że zatrzymałeś się na środku blokując drogę, oraz wyszedłeś sobie z pojazdu, po czym wpisałeś tak jak wspomniałeś komendę /leze i sobie leżałeś. Teraz co do twojego kolegi, pisałem mu z dziesięć jak nie więcej razy, aby odjechał, ten cały czas ignorował i się kręcił wokół wypadku, oraz przeszkadzał, wiec miałem prawo go zakuć, oraz dać mu odpowiedni mandat. Teraz finał tego wszystkiego, napisałeś wyżej, iż was ignorowałem. Tak ignorowałem, lecz było to związane tym, iż mnie wyzywał Gracz majki101 oraz pisaliście ciągle "XDDD" Podczas przewozu was do wiezienia twój kolega dostał mute na 2 dni za CBK wobec SAPD, po czym zrobiła się cisza, a twój kolega wyszedł z serwer'a.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin