Zacznijmy od tego, iż kazałem ci odjechać ty to zignorowałeś, powiedziałeś, że się rozbiłeś o znak(gdzie tam nie było żadnego znaku), po czym zakułem Cię oraz wsadziłem do radiowozu za to, że zatrzymałeś się na środku blokując drogę, oraz wyszedłeś sobie z pojazdu, po czym wpisałeś tak jak wspomniałeś komendę /leze i sobie leżałeś. Teraz co do twojego kolegi, pisałem mu z dziesięć jak nie więcej razy, aby odjechał, ten cały czas ignorował i się kręcił wokół wypadku, oraz przeszkadzał, wiec miałem prawo go zakuć, oraz dać mu odpowiedni mandat. Teraz finał tego wszystkiego, napisałeś wyżej, iż was ignorowałem. Tak ignorowałem, lecz było to związane tym, iż mnie wyzywał Gracz majki101 oraz pisaliście ciągle "XDDD" Podczas przewozu was do wiezienia twój kolega dostał mute na 2 dni za CBK wobec SAPD, po czym zrobiła się cisza, a twój kolega wyszedł z serwer'a.