Czołem! Jeżeli chodzi o tą sytuację to chciałbym wyjaśnić na początek, że owy gracz już napisał skargę na moją organizację, skarga nie została nawet rozpatrzona, a pan PaoloBianchi już pisze kolejną tym razem na biznes zamiast cierpliwe poczekać na rozwinięcie tamtej skargi. A jeśli chodzi o tą sytuację to fakt byliśmy na terenie owej organizacji. Lecz nie po to aby robić burdy czy reklamować się, chcieliśmy po prostu wyjaśnić kwestię wypisywania do członków naszej organizacji na masową skalę aby dołączyli do jego organizacji Pierwotni. Ja jako lider organizacji Oporowcy zadziałałem impulsywnie pod naciskiem członków którzy mieli dość wiadomości na pv lecz niestety na terenie organizacji zastaliśmy tylko jedną osobę z zarządu, która nawet nie miała ochoty z nami rozmawiać, tylko od razu pisała reporta. Może nie powinniśmy jechać tam w tyle osób, ale chcieliśmy dać przykład im że my potrafimy się zjednoczyć i nasza organizacja jest jednością. A jeżeli chodzi o obrazę to owszem członkowie rzucili jakimś hasłem lecz na tamten moment tego nie zauważyłem, nawet ja raz przez emocje po tym jak członek zarządu tamtej org nawet nie chciał z nami porozmawiać tylko od razu report powiedziałem nie ładnie o wyżej wspomnianej organizacji jeżeli ktoś został urażony to z serca przepraszam, ale oczekuję tego samego od pana Paolo. To tyle narazie odemnie, przepraszam za zainsniałą sytuację oraz liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi