Skocz do zawartości

dwayneee

Gracz
  • Postów

    121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dwayneee

  1. dwayneee

    Ogromna Baza SF

    1.6kk na stracik masz
  2. O pisaniu na pv już dość rozmawialiśmy w skardze na organizację. Miłego dnia
  3. Członkowie z organizacji mogą potwierdzić że nie tylko do dwóch osób. Twój człowiek nie prosił nas tylko od razu na przywitanie "mam pisać reporta". To tyle odemnie, zostawiam decyzje do sztabu generalnego
  4. Czołem! Jeżeli chodzi o tą sytuację to chciałbym wyjaśnić na początek, że owy gracz już napisał skargę na moją organizację, skarga nie została nawet rozpatrzona, a pan PaoloBianchi już pisze kolejną tym razem na biznes zamiast cierpliwe poczekać na rozwinięcie tamtej skargi. A jeśli chodzi o tą sytuację to fakt byliśmy na terenie owej organizacji. Lecz nie po to aby robić burdy czy reklamować się, chcieliśmy po prostu wyjaśnić kwestię wypisywania do członków naszej organizacji na masową skalę aby dołączyli do jego organizacji Pierwotni. Ja jako lider organizacji Oporowcy zadziałałem impulsywnie pod naciskiem członków którzy mieli dość wiadomości na pv lecz niestety na terenie organizacji zastaliśmy tylko jedną osobę z zarządu, która nawet nie miała ochoty z nami rozmawiać, tylko od razu pisała reporta. Może nie powinniśmy jechać tam w tyle osób, ale chcieliśmy dać przykład im że my potrafimy się zjednoczyć i nasza organizacja jest jednością. A jeżeli chodzi o obrazę to owszem członkowie rzucili jakimś hasłem lecz na tamten moment tego nie zauważyłem, nawet ja raz przez emocje po tym jak członek zarządu tamtej org nawet nie chciał z nami porozmawiać tylko od razu report powiedziałem nie ładnie o wyżej wspomnianej organizacji jeżeli ktoś został urażony to z serca przepraszam, ale oczekuję tego samego od pana Paolo. To tyle narazie odemnie, przepraszam za zainsniałą sytuację oraz liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi
  5. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Wr77zeR* @NetworkTrouble 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @pomocnik2000 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @kondziolek 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Princessa* 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: - 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: SAAF 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @AngelOfDeath 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @xsanti 12. Najlepszy Lider: Nominowani: - 13. Najlepsza Organizacja: Nominowani: Oporowcy 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @Tark123 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Stacja paliw
  6. Nazwa nieruchomości: Baza Lokalizacja: obojętne, tylko aby nie zadupia Cena: do 1.4kk Sposób kontaktu: forum, DC _dwayneee_ , gra Coś od siebie: bazę chce okok
  7. Panowie nie róbcie sobie żartów oferty za to 1kk były
  8. Jeżeli można to przejdźmy do sensownych ofert
  9. Nazwa nieruchomości: Parking podziemny ID nieruchomości: 272 Cena za dobę: 360 Lokalizacja: East Los Santos Cena: offki SS’y: https://i.imgur.com/mRyutkW.png https://i.imgur.com/nwMfN3R.png https://i.imgur.com/Q0UQdvd.png https://i.imgur.com/LabV1dZ.png https://imgur.com/a/qp2PVd5 Sposób kontaktu: dc _dwayneee_ gra forum Coś od siebie: no generalnie super baza i mega duzo miejsca, dwie bramy na oddzielne hasła, bankomat, dwa helipady LUX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin