Witamy wszystkich bardzo serdecznie w Plebiscycie Miesiąca Lipiec 2025.
Mija kolejny miesiąc, dlatego po raz kolejny uruchamiamy możliwość głosowania na swoich faworytów w Plebiscycie Miesiąca. Pomóż nam ustalić, kto powinien wygrać w danej kategorii poprzez oddanie głosu. Głosy należy oddawać jako odpowiedź do tego tematu według odpowiedniego wzoru. Przed zagłosowaniem prosimy o zapoznanie się z TYM tematem.
Wzór:
1. Najlepszy Support:
Nominowani:
@Laykxs
2. Najlepszy Moderator:
Nominowani:
@
[email protected] @Verago.
3. Najlepszy Administrator:
Nominowani:
@TeKMistrz @Pavi @Byialy*
4. Najlepszy Starszy Administrator:
Nominowani:
@Argen
5. Najlepszy Administrator RCON:
Nominowani:
@ZbyK.gg
6. Eventowiec miesiąca:
Nominowani:
@Nokiller
7. Najlepsza Frakcja:
Nominowani:
SAN ANDREAS MEDICAL DEPARTMENT
8. Najlepszy pracownik Frakcji:
Nominowani:
@OG_Mati2K @xM4rio
9. Najlepszy Biznes:
Nominowani:
-
10. Najlepszy Pracownik Biznesu:
Nominowani:
-
11. Najlepszy Prezenter 4Music:
Nominowani:
@KsawiKK
12. Najlepszy Lider:
Nominowani:
@Aza*
13. Najlepsza Organizacja:
Nominowani:
Oporowcy
14. Najbogatszy Gracz:
@.Mich4U
15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
-
16. Najlepsza aktualizacja na serwerze:
Taśmy do frakcji