Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. MaciekMaster

    Projekt - Scena

    9/10 SZTOOOS!!! Scena trochę bardziej kolorowa i zrobić więcej miejsc na samochody, na tej mniejszej scenie.
  2. Model: Infernus Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: Proszę pisać w komentarzach Dodatki: Obojętnie Coś od siebie: Mam nadzieję, że da mi ktoś ofertę, wartego uwagi infernusa
  3. Sabre 1.6 UP1, UP2, Ogranicznik, Felgi, 700 km przebiegu + Virgo 1.6+ 50k
  4. @GyCeK Wrócę na serwer z kebabem Gycuś pamiętam o tobie mój discopolowcu
  5. @Namik209 liścia dostaniesz i spłyniesz. Zdrówka Krzysiu
  6. @Jojtek01 kuzyn niedługo wracam spokojnie mordeczko. Kontakt jest na grupce i Facebooku
  7. @TheKruzii mordo o Tobie zawsze pamietam. Pisałem na szybko w autobusie. Jeszcze ogólnie jest dużo prawilnych takich mordeczek jak ty i również ich pozdrawiam
  8. Niestety, chciałbym z przykrością poinformować, że dnia 02.03.2018 muszę sobie zrobić przerwe od 4life. Jest to spowodowe słabymi wynikami w szkole, sprawy prywatnymi, jak również stracenie chęci do MTA. Chciałbym dodać, że nie odchodzę na zawsze, jest to przerwa około od 2 tygodniu, może do miesiąca. Nie będę wgl. widaczny na serwerze, ani na mumblu, więc jeżeli będzie jakaś pilna sprawa to piszcie do mnie w prywatnej wiadomości na forum Pozdrawiam: @Namik209 @Jojtek01 @KRISU. @Iguana @Grabsio311 @Baker @Shiruu @Syriusz* @Danboss @concamatrix ( Nie bedę wszystkich pozdrawiał, bo byłoby tych osób bardzo dużo. Z kim miałem coś kiedykolwiek do czynienia, w tym pozytywnym znaczeniu to również pozdrawiam)
  9. Mogę zaproponować 250k bo i tak nie masz żadnych propozycji
  10. Dam ci Perennialasedan z kolowym licxnikiem, malowane felgi, UP1,UP3. Moge troszke dopłacić
  11.  

    Czasami lepiej odpuścić, niż na kogoś napisać skarge i samemu dostać bana. Przemyśl swoje zachowanie @Lil_Wayne

  12. MaciekMaster

    Wulkanizacje.

    Jestem na NIE. Jeżeli macie przebite opony to możecie sobie wezwać lawete SARA. Od tego oni są. Wjeżdżacie specjalnie na DM, gdy SAPD przeprowadza jakąś akcje. W momencie przebicia wam opony, byście jechali raptem kawałeczek i naprawiali opony, po czym znowu by odwalanie bylo
  13. @Namik209 jak ty mordo do nieba trafisz, ALE ZA 80-90 LAT. Poza tym boję się bardzo takich duchów jak ty xDD
  14. Narka Namik. Po i przed operacją jesteśmy w kontakcie
  15. MaciekMaster

    rest in pepperoni

    Siemanko Iwo. Mamy kontakt
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. MaciekMaster

    Papa ;(

    @ProQ Ja nie bedę za Tobą tęsknil mordo, bo mamy codzinny kontakt na mumblu. Do zobaczyska
  19. MaciekMaster

    Papa ;(

    @ProQ Dzieki że o mnie wspomnialeś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin