Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. Model: Yosemite Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: Obojetnie Cena: Pisać w odpowiedziach Dodatki: Obojętnie Coś od siebie: Bardzo chcę kupić to auto dla siebie.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ NA 4LIFE <3<3<3<3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. RiverGaming
    3. MaciekMaster
    4. RiverGaming

      RiverGaming

      Uwierzysz ja też :D 

    5. Avillen

      Avillen

      ja tez zawsze chcialem byc taksufką ale pawelek nie chce mnie wypuscic z lawety marzenia nigdy sie nie spelnia </3

    6. FockeWulf

      FockeWulf

      Eee tam nie udalo sie w TSA to SAMD czeka :)

       

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA. DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ ZA PRZYBYCIE NA EVENT URODZINOWY. MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSTKIM SIĘ PODOBAŁO :):):)

     

    1. Avillen

      Avillen

      sorra ze bylem tak krotko ale jakies zyczonka na organizacyjnym zostawilem :D

  8. LUDZISKA TO JUŻ DZIŚ!!! ZAPRASZAM !!!

  9. @xZchiza1337 jest napisane na plakacie. GODZINA 20
  10. Posiadam na sell Banshee 2.2 FT. Czy takie by Cię interesowało?
  11. ZOSTAŁO JUŻ TYLKO 3 DNI!!! 

  12. Model: Remington ID: 13945 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 4200km Dodatki: POSIADA WSZYSTKO CO DA SIĘ ZAŁOŻYĆ W TUNE ORAZ KOMPONENTACH!!!Cena: 850k do małego nego Coś od siebie: Auto jest bardzo ładne i w miarę szybkie (215km/h). Więcej informacji możecie się dowiedzieć, pisząc do mnie na forum w wiadomości prywatnej. SS’y: https://imgur.com/a/vM7ZFpD https://imgur.com/a/gj4Y09k https://imgur.com/a/MfNuppx https://imgur.com/a/POIKYIg https://imgur.com/a/chS5znq https://imgur.com/a/OZcbrwb
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. ZAPRASZAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!!!!

  15. AUDYCJE POPROWADZI PREZENTER CONCAMATRIX!!!! LICZĘ NA PRZYBYCIE WSZYSTKICH OSÓB!!!
  16. Jeszcze 4 lekcje i zaczynamy MAJÓWKĘ!!!!!!:D:wub::D:hah:B)

    1. Avillen
    2. Namik209

      Namik209

      Jeszcze 3 lekcje i lecimy do pracy!

       

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin