Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. 24.07.2018 Z przykrością informujemy, iż Młodszy Prezenter @CzuuuseLOOP zostaje zawieszony na okres 5 dni, z powodu złamania punktu numer 24 w regulaminie radia 4MUSIC.
  2. Ktoś, Coś Sztum lub Mikołajki Pomorskie? Jestem w okolicach B)B)

    1. Jojtek01
    2. MaciekMaster

      MaciekMaster

      @Jojtek01 mam nadzieje,że jak przyjedziesz  do mnie do Elbląga to przyjedziemy tu nad jeziorko

  3. Narka mordeczko. Powodzenia w życiu i czasami wpadnij na serwerek, może na jakieś karaoke się zapisz. Będę zawsze pamiętał o Tobie i wspominał Cie w samych superlatywach. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO, CO DLA NAS ZROBIŁEŚ.
  4. 21.07.2018 Pragniemy poinformować, iż od dnia 23.07.2018 do regulaminu radia 4MUSIC powraca punkt, który niedawno temu już istniał. Proszę o sumienne przestrzeganie regulaminu i bycie uczciwym wobec nas. TREŚĆ PUNKTU: §24. W ramówkę można się wpisywać z maksymalnie 2-dniowym wyprzedzeniem. Wyjątek stanowi wpisanie się w ramówkę za zgodą Zarządu Radia 4Music lub Audycji eventowej
  5. Nad Jeziorkiem :wub:B)<3

    1. PeQe

      PeQe

      Z jojtem i cocną xd

    2. MaciekMaster

      MaciekMaster

      Z @Jojtek01 napewno tu przyjedziemy. Ale za tydzien lecimy w melanż.

    3. PeQe
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 17.07.2018 Z przykrością informujemy, iż @MajSterTHC zostaje zawieszony na okres 2 dni, z powodu wpisywania się na audycje w ramówce, po czym drugi dzień z rzędu nie przechodzenie na nią.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. 15.07.2018 Z przykrością informujemy, iż Młodszy Prezenter @SeciaK zostaje zawieszony na okres 10 dni, z powodu organizowania nielegalnych zlotów, namawianie ludzi do eventu pościgowego, przy czym taranowali innych graczy. W trakcie tej ,,patologii" wszyscy słuchacze biorący udział otrzymali ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDU. @SeciaK ODCHODZI Z RADIA. TYM SAMYM TRAFIA NA CZARNĄ LISTĘ BEZ MOŻLIWOŚCI APELACJI.
  14. 14.07.2018 Z przyjemnością informujemy, iż Stażysta @Shiruu zdaje egzamin kończący szkółkę radiową z wynikiem 90% oraz zostaje umieszczony na randze Młodszego Prezentera. Gratulujemy! Z przykrością informujemy, iż Stażysta @NoMercyuno nie zdaje egzaminu kończącego szkółkę radiową. Na egzamin poprawkowy proszę się zgłosić po 24h.
  15. 14.07.2018 Pragniemy poinformować, iż do regulaminu radia 4 MUSIC został dodany nowy punkt regulaminu. Bardzo prosimy o sumienne przestrzeganie tego podpunktu. TREŚĆ NOWEGO PUNKTU: §30. Jest całkowity zakaz wpisywania w ramówkę audycji ,, STAŁYCH".
  16. 13.07.2018 Z przyjemnością informujemy, iż Stażysta @KRISU. zdaje egzamin kończący szkółkę radiową z wynikiem 90% oraz zostaje umieszczony na randze Młodszego Prezentera. Gratulujemy!
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Wspólnie z wami przegrałem 2000hB):hah::wub:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. KNX

      KNX

      Boże... SKOŃCZ.

    3. Twister:.

      Twister:.

      @Tobiasz63, to Ty skończ, kulturalnie sobie rozmawiam, a Ty mi z takim wulgarnym słownictwem wjeżdżasz, może kojarzysz mnie z innych serwerów, i raczej wiesz że jak ktoś się do mnie dojebuje, to nie odpuszczam:> 

      jak coś, na innych serwerach mam nick NoFeaR :>

    4. KNX

      KNX

      Widać kto ma kulturę. <3 Mi to zacenzurowało. A Twoje słowo nie. <3 

    5. KNX

      KNX

      Ja też normalnie rozmawiam.

      Dobra, kończę, ELO.

    6. Twister:.

      Twister:.

      siema, 3maj się.

  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. MaciekMaster

    Słuchawki

    Moim zdaniem Razery sa bardzo dobre i spora liczba na całym świecie ludzi tak sądzi. Wypowiadasz się jakoś informatycznie bo chcesz zabłysnąć, a sam znając życie marzysz o Razerach.
  21. MaciekMaster

    Słuchawki

    Polecam za 170 zł USB RAZER KRAKEN. Bardzo dobre. Sam je mam i jestem mega zadowolny.
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin