Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. Kiedy Namik zechcesz to możemy iść
  2. Chciałbym wszystkich powitać i poinformować, że WRACAM NA 4LIFE!!! Szczerze bardzo tęskniłem za tym serwerem. Sporo tu osiągnąłem, poznałem ludzi itp. Powracam tu również, ponieważ dostałem się do SAMD. Nic mi innego nie pozostaje jak wszystkim powiedzieć SIEEEMA. Widzimy sie na serwerze. Do Zobaczenia!!!
  3. Model: Manana V-Max: 125km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 900km Usterki: Brak Cena: 30k do nego ID: 214** Kolor: Biały z niebieskimi zderzakami Tuning: Ogranicznik, CB Radio, Cabrio Kolor świateł: Biały SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegał
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Siema Namik- widzimy się w wakacje i lecimy na orlik
  6. No więc na wstępie nie będę owijał w bawełnę i pragnę Was poinformować, że kończę z graniem na 4life. Gra już mi się trochę znudziła, ponieważ bardzo dużo czasu jej poświęciłem. Ten czas nie był tak naprawdę przez nikogo doceniony, ale to mnie najmniej interesuje, ponieważ grałem dla Siebie nie dla innych. Na początku gry było dużo nowości, ciekawych rzeczy, a teraz jest nudno i mi się trochę wszystko znudziło. Jestem pewny jednak, że o tym serwerze NIGDY nie zapomnę, co jakiś czas wpadnę a na 1000% kiedyś wrócę. WYMIENIĘ PONIŻEJ OSOBY, KTÓRE BARDZO LUBIĘ, POMAGAŁY MI, ITP.: Namik209- ziomuś wkręcił mnie w grę na 4 life, razem grywaliśmy sobie, rozmowy na messengerze z Jojtkiem, Mamy kontakt Namik musimy się niedługo zobaczyć Jojtek01- Kuzyn o tobie się nie da zapomnieć, zawsze sobie pomagaliśmy, wkręciłem Cię w grę na 4life, Powodzenia chudy w SAPD i ogólnie na serwerze niech się spełnią wszystkie twoje marzenia związane z serwerem Grabsio311- Przemiły człowiek, Dziękuję za danie mi szansy w Mleczarzach PolskiNapoj- Zawsze z tobą było można popisać na każdy temat, ekstra człowiek Kubusiek- Mumble KRISU- Spoko ziomek, razem w gangu Niuniek i Karolowka- Dziękuję za danie szansy mi w SAMD XQward- Pomocny, wyrozumiały ziomek, jesteś najlepszym RCONEM (według mnie) DeltaRon- Fajne propozycje nowych aut robisz s1xxu- o tym człowieku nie da się zapomnieć, Mumble xDDDD, razem w SAMD, pomocny i zabawny Bartaz007- spoko mordeczka, pkt medyczny Dużo ludzi jeszcze znam i miałem z nimi dobry kontakt i mam dobre wspomnienia, ale za dużo wymieniać. PAMIĘTAJCIE Uwielbiam Was!! DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM!!! NIE DA SIĘ O WAS ZAPOMNIEĆ!!!
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Lolek i Karmelowaty na pewno nie ten bullet jest więcej wart niż te wasze auta
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Mało Kapitan. Miki mamy kontakt na priv
  12. Model: Bullet V-Max: 230km/h Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 3000km Usterki: Brak Usterek, Stan Idealny Cena: Szukam Dobrych Propozycji ( w komentarzach proszę podawać) ID: Będę na serwerze to sprawdzę, ale jest on taki standardowy. Kolor: Czarny z zielonym paskiem Tuning: UP1,UP2, Ogranicznik, Dodatkowy Klucz, Zielone Felgi, LPG 75 litrów Kolor świateł: Biały SS'y: Mogę pokazać na serwerze umawiając się ze mną we wiadomości na forum Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MaciekMaster69
  13. MaciekMaster

    Nie Pozdrawiam

    Nie odchodź. Rudy ogólnie jest dziwny jak tak pisze, a Ty możesz być spoko mordeczka. Nie znam Cię ale chciałbym abyś się zastanowił nad pozostaniem na serwie.
  14. MaciekMaster

    Konkurs o 50k

    Potrzebuję kasę na 2.0 do auta. KASA TA JEST PILNOE POTRZEBNA
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin