No więc na wstępie nie będę owijał w bawełnę i pragnę Was poinformować, że kończę z graniem na 4life. Gra już mi się trochę znudziła, ponieważ bardzo dużo czasu jej poświęciłem. Ten czas nie był tak naprawdę przez nikogo doceniony, ale to mnie najmniej interesuje, ponieważ grałem dla Siebie nie dla innych. Na początku gry było dużo nowości, ciekawych rzeczy, a teraz jest nudno i mi się trochę wszystko znudziło. Jestem pewny jednak, że o tym serwerze NIGDY nie zapomnę, co jakiś czas wpadnę a na 1000% kiedyś wrócę.
WYMIENIĘ PONIŻEJ OSOBY, KTÓRE BARDZO LUBIĘ, POMAGAŁY MI, ITP.:
Namik209- ziomuś wkręcił mnie w grę na 4 life, razem grywaliśmy sobie, rozmowy na messengerze z Jojtkiem, Mamy kontakt Namik musimy się niedługo zobaczyć
Jojtek01- Kuzyn o tobie się nie da zapomnieć, zawsze sobie pomagaliśmy, wkręciłem Cię w grę na 4life, Powodzenia chudy w SAPD i ogólnie na serwerze niech się spełnią wszystkie twoje marzenia związane z serwerem
Grabsio311- Przemiły człowiek, Dziękuję za danie mi szansy w Mleczarzach
PolskiNapoj- Zawsze z tobą było można popisać na każdy temat, ekstra człowiek
Kubusiek- Mumble
KRISU- Spoko ziomek, razem w gangu
Niuniek i Karolowka- Dziękuję za danie szansy mi w SAMD
XQward- Pomocny, wyrozumiały ziomek, jesteś najlepszym RCONEM (według mnie)
DeltaRon- Fajne propozycje nowych aut robisz
s1xxu- o tym człowieku nie da się zapomnieć, Mumble xDDDD, razem w SAMD, pomocny i zabawny
Bartaz007- spoko mordeczka, pkt medyczny
Dużo ludzi jeszcze znam i miałem z nimi dobry kontakt i mam dobre wspomnienia, ale za dużo wymieniać. PAMIĘTAJCIE Uwielbiam Was!!
DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM!!! NIE DA SIĘ O WAS ZAPOMNIEĆ!!!