Skocz do zawartości

DZIKAM

Gracz
  • Postów

    100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DZIKAM

  1. Inforumuje o skardze :)

     

  2. Mordo oszukałeś mnie pisałeś że mogę bez problemu mogę zmienić wariant z kombi za 10k a to trzeba mieć silnik minimum 2.0 dziś piszę skargę później poinformuję cię o niej

     

    1. DZIKAM

      DZIKAM

      Mam wszystkie logi więc skargę wygram

  3. To mogłeś/aś napisać bo ja nie wiedzioł a nie odrazu fure zabierać
  4. Byczku ja tam czekałem aż slot się zwolni bo all zajęte było.
  5. Twój nick: DZIKAM Nick osoby oskarżonej: Owocowy Powód napisania skargi: Czekałem na zwolnienie slotu na mechaniku i były wszystkie zajęte a pracownik sara Owocowy dał mi blokade na koło i odwiózł mi auto na pp Dowody: https://imgur.com/UVnJuhk , https://imgur.com/mkPeGPx Może potwierdzić gracz o nicku Gl0snik ponieważ był przy tej sytuacji.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick: DZINUK Imię: KACPER Wiek: 16 Ilość godzin przegranych na serwerze: 260H Ilość LP: 3018 Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: zapoznałem się i go akceptuje Posiadasz Discord'a?: Tak DZINUK Coś od siebie: 4life najlepszy serwer
  8. Nick: DZIKAM Imię: Mikołaj Wiek: 15 Ilość godzin przegranych na serwerze: 181 Ilość LP: 2002 Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: zapoznałem się i go akceptuje Posiadasz Discord'a?: Tak DZIKAM#1122 Coś od siebie: 4life najlepszy serwer
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin