Zgłaszam się do WSPANIAŁEGO COMMUNITY 4LIFE z petycja o usuniecie pojazdów patrolowych lub ich zmniejszenie w pomarańczowej frakcji SARA ,a powodem tego jest brak dyspozycji jednostek holowniczych przy dużej ilości pracowników na służbie.
Zauważyłeś cos podobnego? Napisz o tym niżej.
*WAŻNE*
PAMIĘTAJ! Aby to dobrze argumentować.
Petycja została zrobiona na prośby pracowników SAPD.
Z poważaniem
Danboss. *WAŻNE*
Jeżeli nie masz argumentu
Możesz zostawić LIKE