Witam dzisiaj ponownie ja z nowym Pomysłem.
Od około 2 dni chodził mi po głowie właśnie ten pomysł.
Ostatnim czasem nie przyjął się pomysł a raczej podanie o komis bo kopiowałem.
Więc dzisiaj Wypożyczalnia Samochodów miala by ona takie przywileje jak:
-Oprowadzanie nowych graczy na serwie.
-Podarować im kluczę na 1 dzień na start.
Takimi początkowymi autami były by:
-Perek
-Manana
-Moonbeam
-Walton itd.
Potrzebowaliśmy by na to tydzień (7 dni) ,żeby zarobić funduszę na dodatkowe klucze
do tych aut jeżeli były by one na chwilę obecną bo 1 sztuce.
60 tysięcy, czyli 30 tysięcy na łeb.
Pozdrawiam Mam Nadzieję ,że się przyjmie.
Podpis: Dolas