A więc tak jak w temacie Witajcie ! Gram tutaj dość długo a jeszcze się z wami nie przywitałem przyszedł na to czas. Osiągnełem tutaj dużo np. Sandking lpg,hydra , cb , i oczywiście moje oczko w głowie manana id 107 przeb. 120km
Więc Witajcie moi gracze!