Witajcie zaczynam bawic sie edytorem map daje wam linka do rozpoczętego projektu nowego osiedla .Dopiero zaczynam to robic wiec nie patrzcie na jakies nie rownosci wszstko bedzie dopracowane narazie wam pokazuje co zaczynam tworzyc SS: http://imgur.com/a/EahFy