Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ZBIÓRKA NA DW LANOS


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZBIÓRKA NA DW LANOS'a


 


Witam wszystkich tutaj zabranych, jak wszyscy wiecie jakiś czas temu funkcjonowałem na tym serwerze jako Support.


Niestety jednak kilka złych decyzji sprowadziło mnie z drogi dobrego supporter'a na złego supportera potocznie znanego jako ZłySupporter


 


Czasy swojego dobrego supportowania wspominam bardzo dobrze i bardzo chciałbym wrócić do tych czasów, niestety jednak wątpię abym miał jakąkolwiek okazję by jeszcze do tego wrócić.


 


Jednak pewnego dnia gdy przechadzałem się po giełdzie zauważyłem pewien pojazd... pojazd który był ze mną przez praktycznie cały okres supportowania. A jest to Bravura 2.2, bliżej wszystkim znana jako DW LANOS.


 


Pojazd ten w czasach swej świetności wyglądał następująco:


 


PLpPgpr.jpg


 


 


 


Tak wiem... robi wrażenie, niestety jednak gdy zostałem pozbawiony swej rangi, opuściłem również serwer a DW LANOS'a sprzedałem... I tak wiem, był to ogromny błąd którego sam sobie pewnie nigdy nie wybaczę, ale jak wcześniej wspomniałem, przechadzałem się po giełdzie i zauważyłem w oddali pewien pojazd, na początku totalnie nie byłem pewien co to za pojazd... Na początku pomachałem do niego, niestety bez jakiejkolwiek reakcji, postanowiłem powoli się do niego zbliżyć i zobaczyłem, zobaczyłem co z nim zrobiono, Lanos został bezwstydnie znieważony przez kilku poprzednich właścicieli i na dzień dzisiejszy prezentuje się tak:


 


VE7Qo8z.jpg


 


 


Katastrofa jednym słowem, nie rozumiem dlaczego ktoś postanowił tak bardzo zniszczyć ten piękny i jedyny w swoim rodzaju pojazd...


 


Na początku zastanowiłem się ile wynosiłby koszt odrestaurowania Lanosa tak aby wrócił od do swojego poprzedniego stanu. Z moich obliczeń wynika iż kwota 250.000 4Lifowych PLN'ów jest w stanie odnowić tą swego czasu " bestie ".


 


I tutaj kieruję się z prośbą do was, graczy, supportów, administracji... Postanowiłem, że otworzę zbiórkę pieniędzy na odrestaurowanie Lanosa, będę starał się doprowadzić go do takiego stanu w jakim był przed sprzedażą.


 


Będę bardzo wdzięczny graczom którzy się dołożą do tego celu, każdego z nich wymienię w tym temacie nawet jeśli będzie to 1 PLN!


 


 


Jeśli ktoś jeszcze pamięta, jak dużo czasu oraz pieniędzy poświęcałem na wykonywanie dla was różnych eventów, ten ma się teraz szansę odwdzięczyć. A Ci którzy mnie nie pamiętają powinni wiedzieć, iż 90% tego co zarobiłem przez cały okres bycia supporterem wydawałem na robienie różnych eventów dla graczy.


 


Co jakiś czas będę aktualizował kwotę którą aktualnie udało nam się zebrać w tym temacie, osoby chętne do wsparcia mnie oraz mojej zbiórki mogą kontaktować się ze mną na forum PW, w tym temacie czy również w grze.


 


 


STAN ZBIÓRKI:


130.000PLN/


250.000PLN


 


 


LISTA OSÓB WSPIERAJĄCYCH:


 


1. Lukster555 - Kwota: 15.000PLN


2. - Hrydziu* - Kwota: 36.000PLN


3. - PluszowY* - Kwota: 40.000PLN


4. - DaszeK - Kwota: 22.000PLN


5. - Kubs. - Kwota: 5.000PLN


6. - SpriteTV - Kwota: 9.00PLN


7. - Grabsio311 - Kwota: 6.000PLN


8. - BANDITO. - Kwota: 1.000PLN


 


 


Pragnę poinformować iż zbiórka jest całkowicie legalna i nie łamie regulaminu.


Zbiórka działa na zasadzie " Chcesz - dasz, Nie chcesz - nie dasz ".


-----


signed by Arthur Patryk ruhtrA ZłySupporter DobryGracz FiNCH


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim wspierającym.


 


W ciągu jednego dnia udało nam się uzbierać prawie połowę potrzebnej kwoty.


Lanos prawdopodobnie zostanie przeze mnie zakupiony już dziś lub jutro, jednak to dopiero połowa sukcesu mimo wszystko dziękuje wszystkim którzy pomogli mi dotychczas.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat nie może stać otwarty w nieskończoność ustalam datę końcową zbiórki którą jest:


 


09.10.2017r godzina 18:00


 


Wspomnieć chcę przy okazji, ze Lanosa udało mi się już odkupić, jednak by doprowadzić go do poprzedniego stanu trzeba jeszcze troszeczkę poczekać. 


 


-


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin