A więc tak, na wstępie chciałbym powiedzieć iż odchodzę z serwera, głównie z powodu bana na 3 lata Co najlepsze to nie zamierzam pisać żadnych apelek itd. jak narazie... Wiem trochę dziecinne zachowanie, ale zrozumiałem, że popełniłem błąd i tak jak inni powinienem ponieść konsekwencje. Tak tak rozdawanie majątku, to trochę nie tak, bo to miało być na 2 tygodnie, a potem koleś miał odkupić to auto, no ale okej nie wiedziałem, co poradzisz Prawdopodobnie odchodzę z całego MTA, bo ja tylko na 4l