Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SeciaK - oskarżony przez Exel


Exel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: SeciaK
    Data i godzina zdarzenia: około 21:30, Garver Bridge
    Pełen opis sytuacji: Poruszałem się autostradą jako pracownik TSA z klientem, po czym funkcjonariusz SeciaK jadąc bez sygnałów dźwiękowych i świetlnych (prawdopodobnie v-maxem) staranował mnie po czym wyleciałem poza autostradę (początek mostu, od SF). Po uderzeniu funkcjonariusz wykręcił i pojechał dalej. Zachowanie ze strony SAPD nie na miejscu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Zeznanie klienta @Lewin, oraz pasażera SAPD @SinnoX.

    Zapytałem kto był kierowcą bo zobaczyłem tylko id SinnoXa.

    LOGI: << SinnoX [97]: po tym jak do mnie napisales to sie go spytalem

             >> SinnoX [97]: i uderzyl tak?

             << SinnoX [97]: tak

 

 

Ja, Exel zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Exel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie nie uderzyłem Cię jechałem ciągle jednym pasem i nagle taxi zrespila się na radiowozie i potem zniknęła. Mogłeś do mnie napisać to bym oddał za szkody bo nie wiedziałem przez te lagi czy serio Cię uderzyłem. Przepraszam lecz to z winy lagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin