Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście – XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@XQward Wstałem z rana, dalej nie mogę uwierzyć że to się dzieje naprawdę. Nie przejmuj się Tym że nie udało Ci się z nami tego ciągnąć z komisem, ważniejsze jest to co się dzieje naprzód, życie realne :) Tak czy siak, w moim małym serduszku itak zostaniesz najaktywniejszym, najlepszym, najbardziej pracującym RCON,em na serwerze, może to teraz zabrzmiało jakbym chciał Ci wejść w tyłek bez wazeliny, nie jednak trudno się z Tym chyba nie zgodzić, co o Tobie myślę :) Do zobaczenia, mam nadzieje że jednak uda Ci się znalesć więcej czasu na głupoty i wrócisz do nas jeszcze przed końcem wakacji! Także chciałbym Ci szczerze podziękować, że zawsze nie wiadomo jaka to nie była by godzina itak odpisywałeś, nigdy nie spuszczałeś głowy w dół i zawszę doradziłeś, wysłuchałeś i pomogłeś... Trzymaj się i dziękuje Ci za wszystko :) Kontakt mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz XQ miałeś najwięcej roboty przez co odechciało ci się tyle robić. Dostanie cie rozumiem, ale chce Ci podziękować że aż tyle zrobiłeś dla graczy. Powodzenia XQ miejmy nadzieję że kiedyś wrócisz, ale to tylko twoja decyzja. S4 XQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... kiedyś musiało to nastać. Będę tęsknił mimo wszystko ;) dziękuje, ze zawsze byłeś w stanie mi pomoc gdy nie ogarniałem tego całego gówna, nigdy nie odmówiłeś, doceniam. I wielki ch*j ci w dupę za to wtrącanie się w moje pokraki haha... fajnie było. Zawsze dobrze bede Cię wspominał. Trzymaj się swirku i przepraszam za to, ze czasem toksyczny byłem wobec Ciebie. Cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin