Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

McDonald


Garru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Przychodzę do was z moim pierwszym modelem do Gta Sa, a zarazem drugim jaki wykonałem w życiu. 
Cały obiekt wraz z asortymentem jest w 100% mojego autorstwa. Starałem się aby był jak najbardziej dopracowany i mam nadzieję że taki wyszedł.
Jeżeli ktoś będzie chciał sobie go pobrać ma taką możliwość w filmie w opisie jest link do ściągnięcia.

Miłego oglądania:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby wprowadzali jakąś frakcję z jedzeniem jak ubereats czy coś w tym stylu, stanu napojenia i glodu raczej nei bedzie wiec nie potrzebne, bo na serwerze sa dostepne restauracje w ktorej kupisz jedzenie, a raczej nie ma sensu podmieniac ich na mcdonalda. ogolnie fajne wykonanie, ale nie ma zastosowania co do serwera, bo gracze musieliby odgrywac rp z zamawianiem jedzenia, a co u niektorych tego brakuje nawet nie maja checi nauczenia sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lisa_ napisał:

Garru cały model udostępnił graczom i są do pobrania za darmo. To już widać, że to nie jest a 4Life ale każdy może pobrać dla siebie np. na własny serwer. Dla mnie bardzo dobra robota, masz do tego talent i trzymaj się tego. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lisa_ napisał:

Garru cały model udostępnił graczom i są do pobrania za darmo. To już widać, że to nie jest a 4Life ale każdy może pobrać dla siebie np. na własny serwer. Dla mnie bardzo dobra robota, masz do tego talent i trzymaj się tego. :)

Tylko że każdy model z mta możemy mieć, więc nie rozumiem bardzo twojej wypowiedzi. Np.infernus Delty wrzucamy na jakieś forum i na 4life już nie może tego być? 

Edytowane przez Guziczkos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
29 minutes ago, Guziczkos said:

Tylko że każdy model z mta możemy mieć, więc nie rozumiem bardzo twojej wypowiedzi. Np.infernus Delty wrzucamy na jakieś forum i na 4life już nie może tego być? 

Chodziło raczej o to, że w celu uniknięcia czegoś takiego że na jakimś pseudolu znajduje się to samo co na 4life.. Serwer raczej dąży do tego aby skrypty/podmianki itd. były unikalne na tym właśnie serwerze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin