Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Na mnie też czas...


mxcioo.redd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus

Dziś jest ten dzień, kiedy lilmxcioo utrudniający wszystkim prace odchodzi z serwera.

@romeczek_dynamit Tobie zawdzięczam najwiecej . Dziękuje ci za wszystko,przez ciebie zaczołem grać na 4life.

@KRISU. Dzięki tobie wiedziałem jak zacząć na serwerze i jak zarabiać. Dawałeś mi co chciałem <3#KRISUNARCONA

 

@Smutny_Hrvdziu Dziękuje również tobie,przez ciebie poznałem wiele nowych stuntów do odwalania.

@BuleczkaA Dziękuję że dałeś mi moją jedyną szanse na frakcje.

@PerPani Dzieki tobie pani że wziełaś mnie do organizacji,mam nadzieje że mnie nie usuniesz.

@KiLLYouDeaD Po streamie masz mnie dodać do TSA.

@Grabsio311 Dzięki że byłeś za mna o dojście do TSA również za dawanie mi skinów,prawie zawsze byłeś to ty.

@Math* Fajnie się z tobą na nocnych słuzbach pracowało.

@Tobiasz63 Dziekuję Tobie że chciałeś mnie dodać do SG4L, już nie musisz.

@Mietki.cj Trzymaj się żulu.

@ENOMEK Trzymaj sie wariacie i pamietaj,nie dawaj innym tego skina co ja mam. Tu grają dzieci ;D

@Jxliaa Dzieki ci Julcia,fajnie się z tobą nosiło paczuszki w BM i odwalało. Trzym sie.

@Jasiekk Trzymaj sie Jasiu,na początku wydawałeś mi sie podajrzany i wiesz dlaczego ;D

@ReBelle Pilnuj @Baker i trzymajcie org <3

@vexu. Mam nadzieje na meeta. Powodzonka

@PVK. Mam nadziaję że niie wrócisz maślaku, nie lubię cie i to się nie zmieni.

@Anal3qq. Fajnie się odwalało z tobą, siema hajpbea <3

@XQward Mam nadzieję że wrócisz,4life nie ten sam jak byłeś ty.Jedyny RCON który odpowiadał na pm <3

Kolejność osób oznaczonych nie ma znaczenia. Oczywiście,nie jest to takie pełne odejście bo będę wchodził odwalać.

Jeśli kogoś nie oznaczyłem : Pm na forum

Trzymajcie się <3

Do pytań dlaczego odchodzę ? Na serwer nagle dołaczyło dużo graczy dlatego też gratuluje. Ceny aut i innych rzeczy podniosły się strasznie, dlatego nie chce mi się zarabiać. W SARA mam black liste,do TSA nie chcą odwalacza a inne frakcje są za trudne dla mnie. Zaczyna się dla mnie teraz też ważny element w życiu prywatnym. Wyższa szkoła więc też nauka. Czas dla dziewczyny. Gratuluję ci i też dziekuje tobie  @ZbyK.gg

Edytowane przez lilmxcioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania placz gif

Eh @lilmxcioo, możesz przecież zostać. Co za problem?
Czy odchodzisz przez tą karę którą Ci nadał @MaciekMaster:

Cytat

7 Sierpnia 2018, 23:54 >> Zabranie prawa jazdy graczowi lilmxcioo przez MaciekMaster, powód: jazda pod prąd oraz celowy taran sweepera po czym wpadł do wody (Ważne do: 10 Sierpnia 2018, 23:54)

Czy ogólnie, że jesteś problemem dla tego serwera?
Weź zostań. Nie załamuj się. Napisz apelację o tej kary.

Edytowane przez Tobiasz63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin