Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Model] Emergency Burrito's


Kapitan__Bomba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usuncie nam karetke z safd skoro mamy mieć takie coś błagam cię nie wstawiaj tego na serwer! Bo wrzuce kretke safd do wody! Prosze was nikt wtedy nie będzie chciał karetką jeździć! ps.ta nasza karetka jest dobra i nie trzeba jej zmieniać

Edytowane przez Kolo1324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jestem przeciw dodaniem takiego modelu zamiast karetki SAFD. Ani to nie wygląda klimatycznie ani relistycznie co do służb. Patrząc na te modele to jedynie z czym mi sie kojarzy to z karetkami z PRL'u czy inaczej komuny, ja bym zaproponowal @DeltaRon zrobic zebranie i zapytac sie liderow kto chce a kto nie tych modeli. Tyle ode mnie dziękuję za uwagę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kolo1324 napisał:

Usuncie nam karetke z safd skoro mamy mieć takie coś błagam cię nie wstawiaj tego na serwer! Bo wrzuce kretke safd do wody! Prosze was nikt wtedy nie będzie chciał karetką jeździć! ps.ta nasza karetka jest dobra i nie trzeba jej zmieniać

SLRMed i tak zmieni swój wygląd, tutaj zrobiłem dla własnego widzi mi się. Jak już hejtujesz to chociaż niech to będzie konstruktywna krytyka :) Wróżbita Maciej się odezwał ;D


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja @Ganok karetka wygląda z epoki PRL'u. Nie jest to tak bardzo złe, lecz w służbach mundurowych obecnosc tych karetek nie będzie za bardzo pasować. Tak samo jak kolega wyżej polecam jakies głosowanie liderów frakcji. @DeltaRon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin