Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 - Torix


Torix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym zaprosić was do włączenia muzyki tej muzyki:

Spoiler

 

Odda ona IDEALNIE emocje, które pokierowały mnie do podjęcia tej trudnej życiowej decyzji. Zaczynajmy!

Zaczynając swoją przygodę na serwerze, niczego nie wiedziałem, za to byłem pełny chęci poznania tego serwera w całości, co dawało mi powód do grania tutaj więcej i więcej.

dt681VC.png

W pewnym momencie spędzałem nawet cały wolny czas na serwerze, a było go naprawdę sporo.

bJjsoVO.png

Próbowałem dostać się do frakcji jednak dwa podania, które napisałem, zostały odrzucone.

mBeWGBW.png

W pewnym momencie znalazłem się w Studiu Filmowym 4Life i zacząłem prace nad pierwszym projektem, była to prezentacja serwera tworzona w ramach akademii.

TEMelI8.png

Przy tym projekcie spędziłem też grube godziny, ucząc się podstaw montażu.

eUEghvE.png

Po pewnym czasie dołączyłem do frakcji TSA, w której atmosfera w pierwszych dniach była cudowna, co powodowało, że siedziałem jeszcze więcej czasu w grze, tym razem w taksówce.

zg10pqh.png

Z czasem zaczęło mi się nudzić i chęci gry stawały się coraz mniejsze.

9ABfjPJ.png

Aż w końcu doszedłem do tego momentu, kiedy odchodzę.

wv33ajA.png

Na koniec standardowe podziękowania za wspólną grę:
@Fotarix Tobie przede wszystkim, zaczynaliśmy razem i do samego końca w jakimś stopniu graliśmy razem, ale wiesz, że w naszych relacjach nic się nie zmieni.
@flex. Dzięki za tworzenie miłej atmosfery podczas służby w TSA, ciebie z całej ekipy wspominam najlepiej i chyba z tobą miałem najlepszy kontakt.
@Mefisek Długo ze sobą nie rozmawialiśmy, ale zawsze było zabawnie.
@Rouli@klopik@MihiHD Zdarzało się rozmawiać na mm i dobrze to wspominam.
@kolin2310 Musisz sobie znaleźć nowego szoferka, stary idzie na S4.
@Damianeg Nie umiesz jeździć.
@KiLLYouDeaD@KeXo Dziękuję za szansę w TSA.
@Drosiu Dziękuję za przyjęcie do Studia Filmowego.
@Shaane.cj Jako jedyny zachowałeś się normalnie podczas moje rozstania z organizacją, więc dziękuję za kulturę.
@Mr0nii @NoMercyuno @mareczeq* Miło się rozmawiało na discordzie.

No cóż, wszystkie konkursy rozwiązane, domek sprzedany, kluczyki do cluba oddane (jest jeszcze jedna para, więc jak ktoś z wyżej wymienionych chce to pisać na discordzie ;)), pozostało tylko się pożegnać, więc papa!

NoName - Torix

Edytowane przez Torix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin