Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Dobek przez XgaMerX


AnTriX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Dobek
    Data i godzina zdarzenia: około 18:30
    Pełen opis sytuacjistoję sobie jako uber .. podbiega 4 policjantów .. zaczynają strzelać do mojego samochodu i go niszczą .. ponieważ wsiadła do mnie osoba goniona .. wiec uciekłem .. i skończyło się tak ze ta osoba uciekła a mnie złapano Jak by tego było mało to ta osoba nie odegrała RP 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

https://imgur.com/a/EOud0ci  

 

Edytowane przez XgaMerX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałeś jako uber. To prawda. Ale gdy osoba ścigana wsiadła do twojego pojazdu to zacząłeś uciekać (dobrze wiedziałeś że go gonimy). Podczas pościgu za tobą oraz zgarniętą osobą (@KUBISHON) skracałeś oraz stuntowałeś pojazdem i powodowałeś duże zagrożenie.
Twoja skarga wygląda tak jakbyś miał żal o to, że ty poniosłeś karę, a twój kolega nie, ponieważ został rozjechany przez innego kolegę z waszej paczki.

Ognia w stronę twojego pojazdu nie użyliśmy w tym przypadku, oraz nie uszkodziliśmy twojego pojazdu.

Edytowane przez GyCeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wypowiem się na temat skargi: Po 1 Jak nie mogłeś dosięgnąć do kieszeni, to trzeba było mnie o to poprosić, wyciągnął bym Ci kartę bankową z kieszeni oraz włożył ją do bankomatu.Po 2  pisałeś na /me " Nie może dosięgnąć do bankomatu"czy coś w tym stylu, stałem z Tobą na tyle blisko ,że gdy miałeś skute ręce dałbyś rade wpisać pin, ponieważ palce miałeś wolne, jak również dałbyś radę wyciągnąć z niego pieniądze.  Chyba nie sądzisz ,że w takim wypadku puściłbym Ciebie oraz pozwolił abyś uciekł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin