Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas przyszedł i na mnie


davio'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, z wielkim bólem piszę to odejście z powodów prywatnych. Na ten  moment nie zapowiada się, że wrócę, ale teraz chciałbym wymienić kilka osób którym bardzo Dziękuję za grę

@MaReCKi ~ To dzięki tobie mam takiego fajnego Flash'a, dałeś mi na niego swój pomysł a ja go wykorzystałem. Dziękuje Ci za grę, jak coś to kontakt mamy! <3 

@Szewczyk, @Matjus @TeamForEver @Carl. @Szuszuu i @Liber ~ Dziękuje wam za pomoc w handlu oraz miło spędzony czas, jak coś to kontakt mamy To dzięki wam mam tak duży majątek <3 

@Bialyy* ~ Oj czarny, to Ciebie jako pierwszego poznałem na platformie MTA i tak zostało, mamy kontakt Dzięki za grę, a szczególnie za odwalanko. Trzymaj się wariacie! <3 

@xAvenes Dzięki za gierke i powodzenia w SAFD, kontakt mamy mordo <3 

@Arbuzek453 Arbuz! Powodzenia w SAFD i podaj fejsa noo

@Grabsio311 Grabsio, to ty mi pomagałeś w sytuacjach, gdy nie miałem pomysłu na zrobienie autka, powodzenia w SAPD kontakt mamy!

@*Piatka* Oliwier dzięki za giere, kontakt mamy <3 

@Dycha. Powodzenia w życiu prywatnym jak i w grze arkusss <3

@SoCz3Q Między nami było różnie, ale i tak dziękuję ci za miło spędzony czas na serwerze! Trzymaj się powodzenia w życiu prywatnym

@YankeeS YankeeS to generalnie dobre rapsy robi <3 

@PeQe*997 Tfuj stary pijany! PeQe dzieki za naloty na jakuze i ogólnie za giere, powodzenia w życiu prywatnym  pekuwa*997

@TheArasik*998 Powodzenia na randze mordko, trzymaj się i dzięki za miło spędzony czas na serwerze.

@QWEeerty* i @Dekoder powodzenia w gierce i szczególnie w nabijaniu respektu na DM! Trzymajcie się mordy

@K4RBON Powodzenia w nowym projekcie FT,  i dorób klucze do zetełki pls

@Norkovskyy Te przejeżdżanie 50razy przez bramki haha, powodzena!

@PUTEK* Oj puciu, kontakt mamy i we odpalaj haksy i gramy w csa!

@4luso Powodzenia Luso! Kontakt mamy mordzix

@Shaane.* Szejn.cj powodzenia w  SAPDach, i ogólnie w życiu prywatnym

@Maczeta|DM| @Nexe|FF| @Mush @Terrorysta ~ Dzięki mordy za giere, a szczególnie szczelanko na dm! 

@**GameOnes**|JB| Powodzenia "handlarzu" w gierce, kontakt mamy

@_GuteK_ Kozak osóbka! Powodzenia w życiu prywatnym guciu 

@UstawionY Czymaj sie ustawiona! Podaj fejsa na priv

@S.h.a.k.o.w.y Czymaj się szczakowy! Powodzenia w życiu priv!

 

Przepraszam osoby, których nie wymieniłem, jest was po prostu za dużo! Dziękuję wam za grę! Powodzenia wszystkim!

Edytowane przez DejvideK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin