Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MTA 4life Aktualizacje na serwerze


basherdigga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Jąkasz się mocno, powycinaj momenty w których mówisz bez sensu lub się po prostu jąkasz no i popracuj nad dykcją. Na audio nie będę narzekał bo jest w miarę dobrze. Lecz grafika... Paski, bitrate, fps. Jeżeli masz słabego kompa popróbuj inne programy i ustaw sobie najlepsze ustawienia pod twój komp, jest pełno poradników. Montaż coś czuje, że camtasia studio jak nie to sory, ale popracuj trochę jeszcze nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hoZa napisał:

 Jąkasz się mocno, powycinaj momenty w których mówisz bez sensu lub się po prostu jąkasz no i popracuj nad dykcją. Na audio nie będę narzekał bo jest w miarę dobrze. Lecz grafika... Paski, bitrate, fps. Jeżeli masz słabego kompa popróbuj inne programy i ustaw sobie najlepsze ustawienia pod twój komp, jest pełno poradników. Montaż coś czuje, że camtasia studio jak nie to sory, ale popracuj trochę jeszcze nad nim.

te paski  są przez to że  nagrał w 480 720 i  zrobił z tego 1080 sprawdzałem w camtasi to juz xd a co do  filmu to polecam przemyśleć co sie chce powiedzieć (sam tak mam) i grafike robić w czasie renderowania sporo czasu wtedy będziesz miał :D  ta grafa średnio pasuje do gta sa 

 

Edytowane przez RainYou*Handlarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hoZa napisał:

 Jąkasz się mocno, powycinaj momenty w których mówisz bez sensu lub się po prostu jąkasz no i popracuj nad dykcją. Na audio nie będę narzekał bo jest w miarę dobrze. Lecz grafika... Paski, bitrate, fps. Jeżeli masz słabego kompa popróbuj inne programy i ustaw sobie najlepsze ustawienia pod twój komp, jest pełno poradników. Montaż coś czuje, że camtasia studio jak nie to sory, ale popracuj trochę jeszcze nad nim.

Już ogarnąłem wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin