Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Janin, oskarżony przez Fotarix.


ludolog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Fotarix

Nick osoby oskarżonej: Janin

Powód napisania skargi: Niekompetencja i brak pomyślunku. Zaczęło się od tego, że przyjechaliśmy w trzech na giełdę. Na początku prowadziłem ja, ale potem dostałem crasha i kierownice przejął Torix, do którego po chwili przyjechała pizza. Dosłownie na minutkę stanął na uboczu giełdy, co jest ładnie pokazane na screenie. W tym czasie pracownik SARA nie pytając się kierowcy o nic, założył blokadę na koło (prawdopodobnie bez RP, bo zdejmując nie wykonał go) i poszedł zakładać blokady na 5 innych samochodów. Co prawda pracownik zdjął blokadę, ale trzeba było dosadnie poprosić. Przy wyjeździe spotkaliśmy jeszcze jedno arcydzieło tego pracownika, widoczne na zawartym niżej SSie. (Bez komentarza proszę państwa.)

Dowody: https://imgur.com/a/myyiGyT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem bardzo ciekawy z jakiego powodu ta skarga poniewaz staly 3 pojazdu na gieldzie zle zaparkowane jak widac na SS pana ktory napisal skarge. Wiec zalozylem 2 blokady na 2 pojazdy (nie 5 jak napisal pan ktory napisal skarge). W 2 pojazdach nie bylo kierowcy w jednym byl ale na AFK. Zalozylem blokady i nagle podbieglo 2 wlalscicieli. Z jednym zalatwilem sprawe i powiedzial ze odjedzie. Drugi stawial opor i zaczą mi grozic skargą itp. Osoba ktora byla na AFK wysiadla z auta i powiedziala bym nie ruszal i ze odjedzie wiec zdjąlem blokade i odjechal. Trzecia osoba ktora stawiala opor w koncu sie dogadalismy i sprawa zalatwiona. Co do RP jak w regulaminie jest nie musze robic RP na gieldzie gdyz blokuje ruch. 

Po za tym sam Support napisal mi bym je zabieral ale postanowilem ze nie bede robil problemu poniewaz 3 auto sam nie zabiore a nikogo wolnego nie bylo wiec gdy ludzie powiedzieli ze przepraszam odjade to jest to dla mnie wystarczające.

A tu jeszcze SS 

https://imgur.com/a/mxjYB3T

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do auta stojącego przy wyjeździe. Zablokowałeś tym autem ruch, powodując wypadki. Zobacz na godzinę twojego screena oraz mojego. Auto musiało stać tam co najmniej 4 minuty. Nie wiem, jeżeli macie w regulaminie, że samochód w którym jest kierowca stoi na poboczu, a wy możecie go zabrać, to zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał na giełdzie blokując ruch jak 2 inne auta po za tym stał na AFK. Po drugie zabrałem mu te auto ? Wyszedł z AFK powiedział ze odjedzie to mu zdjąłem blokade. Nie znasz regulaminu i się czepiasz jak moge robić RP na giełdzie ??? I na jakich 5 autach jest blokada niby jak na twoim SS są tylko 2 wiec nie kłam już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janin prosiłbym o nakładanie mniejszej ilości blokad, tym bardziej na giełdzie widząc, że właściciele są w pojeździe/w pobliżu (również AFK). 

Jeżeli Support nakazał Ci odholowanie pojazdów to wystarczyło brać po kolei pojazdy, być może po Twoim powrocie niektórych by już nie było (oskarżony/jego kolega) wróciliby po pojazd.

Skarga zostaje rozpatrzona pozytywnie, tym razem skończy się na upomnieniu, następnym razem więcej pomyślunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin