Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Zr-350


Drasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Zr-350
ID: 42319
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 2956
Dodatki: up1/2 felgi malowane pods licznik ogranicznik

Cena: offki
Coś od siebie: Autko bardzo ciekawe z v-maxem 215
SS’y: https://imgur.com/a/bNTDFKF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, .Zamachowiec napisał:

jak macie takie offki pisać to nie piszcie!

Dalej

 

16 godzin temu, .Zamachowiec napisał:

Model: Zr-350
ID: 42319
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 2956
Dodatki: up1/2 felgi malowane pods licznik ogranicznik

Cena: offki
Coś od siebie: Autko bardzo ciekawe z v-maxem 215
SS’y: https://imgur.com/a/bNTDFKF

To pisz cene,jeśli nie chcesz zbierać ofert. Jak myślisz,że pisząc offki ktoś ci da poważną to się mylisz,a po za tym na drodze negocjacji i tak podasz swoją cene,więc nie rozumiem czemu nie nakierować osób zainteresowanych i nie podać ceny Kup Teraz do negocjacji,tylko komentować potem oferty komentarzem przekroju powyżej "Lepiej wgl nie dawajcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adus12135 napisał:

 

To pisz cene,jeśli nie chcesz zbierać ofert. Jak myślisz,że pisząc offki ktoś ci da poważną to się mylisz,a po za tym na drodze negocjacji i tak podasz swoją cene,więc nie rozumiem czemu nie nakierować osób zainteresowanych i nie podać ceny Kup Teraz do negocjacji,tylko komentować potem oferty komentarzem przekroju powyżej "Lepiej wgl nie dawajcie"

chodzi mi żeby nie było offert typu "Dam 200k" "nie ja dam 210k"

tylko żeby te offki były sensowne 

Edytowane przez .Zamachowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, .Zamachowiec napisał:

chodzi mi żeby nie było offert typu "Dam 200k" "nie ja dam 210k"

tylko żeby te offki były sensowne 

To podaj cenę, może Ci ktoś da ofertę w okolicy akceptowalnej dla ciebie, albo wgl ofert nie będziesz miał ale będziesz wiedział na czym stoisz.  I nie będziesz dostawał ofert które odczuwasz jako "śmieszne". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin