Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Narka :/


beenet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż mam mówić odchodzę chce zacząć układać życie prywatne :D . Na serwerze mam dobre wspomnienia z tymi wieloma osobami :D 

To tak na serwa wbiłem przez kumpli, a dokładnie @DanielRB, @Szubi, @osa999944 @wencki231 za co im dziękuje, nie wspomnę o tym że po 50h na serwie zostałem sam. Po około 300h poznałem @Tymin.cj ,lecz on też grał mało kiedy więc stwierdziłem ze pogram jeszcze chwilę i odejdę, ale stało się coś bardzo dziwnego,Jak zwykle przebywałem na giełdzie sf, stałem na parkingu i podjechał @AroM2K, Spytał się czy się nudzę, pomyślałem że coś robię źle czy coś. Po tym jak napisał czy mam discorda albo coś powiedziałem że nie mam ale możemy wbić na messenger. I dzięki niemu zostałem na serwie i poznałem @arrow222, czas mijał. Były plany na organizacje, w końcu była org Exiled do której zapraszam. Połowa osób powie że tylko reklama org czy coś, ale tam poznałem parę spoko osób, które potrafiły pomóc nie tylko w grze :D. Godziny na tym serwie to nic straconego bo to 1700  to nic jak gra się z takimi ludźmi jak oni. Wiem że na serwie może znany nie byłem bo nie miałem infka i majątku wielkiego ale było warto.  Pisałem już pożegnanie lecz nie mogłem się oderwać on serwa, ale próbuje drugi raz i mam nadzieję że ostatni raz, bo nie mam już sił na to, sam już nie wiem czy będę wgl na serwa wbijał. 

Wymianie trochę osób które poznałem za serwie i spędziłem z nimi trochę czasu 

@AroM2K  Dzięki za wszystko,tylko dzięki tobie poznałem osoby niżej wymienione.Dzięki za to chwilę spędzone,te prawko na 3dni jak ci dm zrobiłem,niezapomniane :D Kontakt jest i mam nadzieje że się nie urwie, trzeba się zgadać jak pojadę do twojego miasta :D 

@arrow222    Tobie też dziękuje że to co zrobiłeś dla mnie, bo takich ludzi jak ty to mało jest na tym serwie :(Kontakt jest i będzie, do ciebie mam dosyć daleko ale zawsze da się zgadać :D 

@xHyper  Jesteś dobrą modro masz twoje fochy ale da się to wytrzymać :D Zrób to elegy 2.2ft, kozak będzie.     

@WhiteNigga* Takich ludzi jak ty to mało jest na serwie, :D wróć na serwa i realizuj plany :D 

@[Sw0jaK] Wiedzę że masz już wyjeban* na naszą ekipa ale wypada się pożegnać :D 

@Wiesi3k.  Od czasu jak dostałeś admina masz mnie w dupi*. Mam nadzieję że będziesz grał jak kiedyś wbije(To mute hah) :D 

@MaciekMaster Te derby o 05;00 kozak było, dzięki za wszystko :P 

@Orbit Kiedyś wpadnę zobaczyć perasa :D  Trzymaj się :( 

@Zuzanna:3 Byłaś spoko, dzięki za te spędzone chwile na serwie :D      

@Matjus Ogarnij tego bana, pisz jak było nie kręcić nic, Trzymaj się :D 

@Szewczyk Dzięki za czas spędzony z tobą na serwie, daj jakiś kontakt do ciebie  :D                                                                                                                                                                                                                 

@TeamForEver Mało też już grasz na serwie ale kozak było :D Poznałem cię tylko dla tego że miałem blade, Trzymaj się :D 

@ciacho191 Dzięki za wszystko :D  i ten pościg haha :D 

@PeterParter No cóż byłeś i cię nie ma :( ale wiesz drzwi dla cb zawsze otwarte :D Trzymaj się :D 

@Kozixon  Mam dobre wspomnienia z tobą :D Trzymaj się :D 

@Tymin.cj Dzięki tobie zostałem na serwie za co bardzo ci dziękuje :D Trzymaj się :( 

@Rudi. Dobra modra z cb była, Trzymaj się :( 

@GrubyStachu Dzięki za wszystko, to odwalanie kozak było :D Trzymaj się :( 

@Silny  To mute na 14 dni, pobiłeś SP.  haha, Trzymaj się :D

@Zebra Dzięki za tego ub , Trzymaj się :D 

@ArTurek* Dzięki za wszystko :D Trzymaj się :( 

@Greyna.gg Nie zapomnę tego jak Zbychu... do cb pisał hahaha, Trzymaj się :D 

@AdaSkoo Dzięki za wszystko :D To elegy nie zapomniane :D Trzymaj się :( 

@Stuba Dużo że sobą nie graliśmy mordo, Trzymaj się :D 

@ZbyK.gg Dodaj tą pracę w końcu :D Trzymaj się :D 

@Hejlo Dobra morda z ciebie :D Trzymaj się :( 

@Rain*  Dobra morda z cb, Trzymaj się :D 

@NaTalaa^ Dziękuję za wszystko :)  Trzymaj się (Daj jakiś kontakt do cb na pv) :D    

@Liber  Wsadzi lampki do oceanica :D  Trzymaj się :D 

@JuliaShaforostov Dziękuję za te odwalanie :D  Dbaj o sadlerka <3 

@Lisa_ Powodzenia w administracji, Pa :D 

@Tymin Jeszcze będzie grane w lola :D  

@Peter. Kontakt jest :D  powodzenia :D 

@VENOMEQ  Tak mnie męczyłeś o to elegy :D  

@MikiYTONG  Rozwijaj ten kanał na yt :D  I powodzenia 

@KubotyJeremiasza Nie przyjmuj już kasy od niego :D  Narka :D 

@kalahim  Było odwalane :D  Z zysku z previonka zrób jakieś derby :D  Trzymaj się mordo :D 

@Matjus Trzymaj się :D  Powodzenia :P

@ThePitu.. Dzięki za Wszystko, powodzenia :D 

I tu jeszcze parę osób :D  

@Amalyssek  @Mattez @wetr0x.  @Angry  @ShataN @Pawi. @uvug @Mamlagga @Fl0dy. @LilBart @lilmxcioo  @Suchy2132

 

Również dziekuje całej frakcji Tsa :d  Może kiedyś wbij range Nowy Kierowca :D  Dzięki jeszcze raz i powodzenia :D 

                                    Jeżeli o kimś zapomniałem Przepraszam :(                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Za wszystkie błędy które popełniałem i dalej to robię, przepraszam                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        No cóż mam jeszcze pisać odchodzę może kiedyś wrócę,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Jeżeli masz sprawę albo coś pisz Mam podane Fb/numer tel na forum :D                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Żegnajcie :(  Kocham was <3

Jeszcze raz dziękuje za wszystkie chwile :d  Nie tylko te dobre :D

 

 

Edytowane przez beenet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin