Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Do widzenia - Namik209


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytających ten temat. Miałem już kilka odejść na poważnie, między innymi ostatnie dwa, jednak za pierwszym, jak i za drugim razem namawiały mnie do powrotu osoby, z którymi żyje praktycznie na codzień. Teraz jestem w 100% pewny, że jest to moje ostatnie, podsumowujące pożegnianie z serwerem 4Life.

Karierę na serwerze rozpocząłem już 3,5 roku temu. Bardzo szybko minęło. Uważam, że bardzo dużo osiągnąłem, a już na pewno spełniłem swoje wszystkie cele dotyczące tego serwera. Poznałem bardzo dużo świetnych osób; z niektórymi nawet osobami przyjaźń serwera przerodziła się w tą rzeczywistą, w której można było się spotykać w rzeczywistości. Oprócz przyjaźni, udało się (nawet dwukrotnie!) zostać Supporterem, a nawet przez ponad pół roku Administratorem serwera 4Life. Na randze byłem łącznie lekko ponad 2 lata, które minęły bardzoooo szybko. Cieszę się z tego, że mogłem pomóc Administracji RCON w dbaniu o porządek na serwerze. Jedyne czego żałuje w związku z rangą to tego, że po ponad 2 letniej służbie straciłem ją w tak głupi sposób. Teoretycznie, mógłbym jeszcze mieć rangę, ponieważ zaoferowano mi 3 ostatnią szansę na randze, a że zawsze byłem i starałem się być szczery i uczciwy wobec Administracji RCON, nie zgodziłem się i chciałem ponieść konsekwencje zepsucia zaufania w szeregach administracji.

Gracze, mam nadzieję, że spisałem się na randze. Uważam, że rozdałem bardzo mało kar w swojej ponad 2 letniej karierze, sądzę że karałem Was najłagodziej jak tylko mogłem, że byłem pomocny, a i czasem dostarczałem Wam rozrywki w postaci eventów.

Jak wyżej pisałem, jest to moje na bank ostatnie pożegnanie. Oczwyiście, znajdą się tacy, którzy myślą że i tak się pojawię na serwerze, ale mogę Was pocieszyć - już mnie na dłuższą mete tu nie będzie. Straciłem rangę, wątpliwe jest, że dostałbym 3 szansę na Supporterze, nie mam majątku, a stara ekipa poszła w zapomnienie już dobry rok temu. 

Chciałbym podziękować niektórym osobom.

@ZbyK.gg - Dziękuję za dwie szanse na Supporcie. Cieszę się, że mogłem chociaż minimalnie pomóc na serwerze. Powodzenia w skryptowaniu oraz życzę dalszych sukcesów z serwerem.
@XQward - Nie wiem czy to przeczytasz, ale według mnie byłeś jednym z najlepszych osób na serwerze. Twoja pomoc, którą mi okazałeś. Myśłałem, że nie będzie takiej drugiej osoby jak Ty, lecz Zeberka idzie idealnie za Tobą. Dzięki mistrzu.
@Zebra - Dziękuje Ci za każdą okazaną pomoc, za wszystko czego mnie nauczyłaś i za mile spędzony czas.
@Lukasz1393 - Pomimo tego, ze zawiodłem, po raz kolejny chciałeś dać mi ostatnia szansę, dziękuje Ci bardzo za to. Dziękuję równiez za przyjęcie mnie w początkowej fazie mojej gry do TSA - sporo się tam nauczyłem.
@Bolek. - Ty równiez okazywałeś mi pomoc w kilku sprawach, dziękuję Ci mocno!

Chciałbym również podziękować wszystkim Administratorom i Supporterom za okazaną pomoc, wyrozumiałość i mega dobrze spędzone chwilę. Z jednymi mam kontakt na przyszłość, z drugimi nie mam, jednakże dziękuje bardzo za wszystko. 

Z takich ważniejszych dla mnie osób na serwerze dziękuję:
@Brodaty.* - za czas poświecony podczas naszych rozmów dotyczących mojego pojazdu i ogólnie za spędzony czas. Dziękuje Ci również za ostatnią pomoc w sprawie logów :)
@MaciekMaster - za całokształt na serwerze. Jedna z tych osób, dla których czasami warto było wejść na serwer.
@Jojtek01 - za pomoc w kilku ważnych dla mnie kwestiach dotyczących serwera.
@Lisa_- również za pomoc w kilku kwestiach. Mam nadzieję, że Twoje plany wypalą z pewnym projektem i obowiązkowo czekam na jakieś informacje odnośnie tego :D Liczę również, że ta kawa dalej aktualna :D

@ciacho191 za ostatnie rozmowy i pomoc, mega pozytywny i uczuciowy chłopak. Mam nadzieję, że Ci się uda!
@GyCeK - bardzo dziękuję za ostatnią pomoc dotyczącą derbów. Niby głupie derby, ale mega cieszy, że ktoś ma chęci Ci pomóc.

 

Z graczy, dziękuję i serdecznie pozdrawiam:
@concamatrixj Mati, Ty wiesz za co Ci dziękuję. Mam nadzieję, że w końcu Ci się uda zdobyć tą rangę, bo wiem, że na nią zasługujesz, chociażby dlatego, że nie raz mi du**ę z normą ratowałeś :)

@Iguana - pewnie teraz tego nie przeczytasz, bo niestety stało co się stało, ale mam nadzieję, że wszystko wróci z nim do normy, a Ciebie zobacze jeszcze kiedyś pod /admins.
@Tobiasz63 - mam nadzieję Tobiaszku, że uda Ci się jeszcze raz dostać na rangę!
@Grabsio311 - do dzisiaj pamiętam nasz zakład o to, czy dostaniesz się na rangę - wygrałem go! Jak widać, miałem przeczucie! 
@Danboss.cj - musimy się kiedyś mordo spotkać i skoczyć gdzieś, bo kilka prób było, ale za każdym razem nie wychodziło :P
@fake - dziękuje Ci sam wiesz za co, przynajmniej powinieneś wiedzieć. Dzięki Tobie poczułem się w pewnym momencie szczęśliwy gdy spełniłem jedno ze swoich celów serwerowych! :P
@TeamForEver- nie  wiem czy pamiętasz, czy jednak nie, ale dostałem szansę bycia u Was w organizacji, którą pamiętam do dziś; z którą wiele przeżyłem i bardzo wiele doświadczyłem.
@Wujcio_BS- do dzisiaj się woziłem Twoim Remingtonem, trochę tam przebiegu wbiłem :D Mam nadzieję, że zły nie jesteś. Dzięki bardzo za wszystko.
@|WEED|Kasia105 - po raz kolejny już będę Ci wypominał to, że wywaliłaś mnie z TSA bez większego powodu. To było nie fajne! I pamiętam o mojej obietnicy, nie zapomniałem :D


Osób jest naprawdę ogrom, mnóstwo Was. Nie zdołam wypisać wszystkich, bo listę musiałbym pisać od początku gry na serwerze, a nie wiem, czy miejsca w temacie by starczyło.

Życzę wszystkim miłej gry, spełnienia serwerowych marzeń i dążenia do swoich celów. Mam nadzieję, że serwer będzie dalej rósł, będzie rozwijany, na rangi będą dostawać się osoby kompletne, które na to zasługują i nie będzie z nim żadnych problemów. Od siebie dziękuję wszystkim za każdą chwilę spędzona na serwerze. Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin