Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Morderca z Koguciego Nieba.


Pauli*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logov2.png
Witam wszystkich, z tej strony Młodszy Redaktor Redakcji 4Life News - @Pauli*.

Niżej zamieszczony artykuł będzie dla mnie czymś wyjątkowym, coś czego raczej jeszcze nie było, włożyłem w to sporo trudu, parę godzin rozmyślania nad poprawnym opowiadaniem, myślę, że to docenicie gdyż robię to z myślą dla was aby nieco ożywić waszą wyobraźnię, także włącz sobie jakąś straszną muzykę - obowiązkowe! Otwórz paczkę chipsów/popcorn, otwórz soczek bądź Colę i przeczytaj to, co zamieszczam poniżej, jest to forma creepy pasty, miłego czytania *upiorny śmiech*.

Morderca z Koguciego Nieba.


Pamiętnik świadka

Pewnego dnia, przemierzając spokojne ulice Koguciego Miasta czyli słynnego Las Payasadas natknąłem się na naprawdę makabryczny obraz, co dziwne dokładnie 15 minut temu otrzymałem dziwny telefon, po odebraniu słuchawki usłyszałem tylko tą słynną, wnerwiającą reklamę, która brzmiała mniej więcej jakoś tak znajomo... ,,Zapraszamy na najnowszą kolekcje czarnych worków i noży, darmowy kurs sztuk obrony'' ta... sztuki obrony, raczej sztuki walki - co za telewizyjny motłoch, dobrze więc stwierdziłem, że pora iść się przewietrzyć, ledwo opuściłem swój dom i poczułem zapach zgnilizny tego miasteczka, nie mogę się doczekać okresu kiedy w końcu pojadę na swoje lecz teraz zostanę tu i pomogę rodzicom... plan na przyszłość idealny. Przechadzając się po ulicy Demonic Cree St. pewna kobieta, na oko 23 lata zapytała mnie o godzinę, dobrze więc odpowiadam, że na zegarku widnieje godzina 3:33 PM. ciekawe jest to, że nigdy nie używałem czasu amerykańskiego gdyż wyemigrowałem z Europy jak byłem brzdącem, kobieta podziękowała, skiwnęła głową i już chciała odejść gdy zapytałem ją o numer, była na prawdę piękna, urocza, Anna Belle, cóż za przypadek... przedstawiam się też a jest mi na imię... *przerwana kartka*.
Kobieta odeszła w stronę magazynów w zachodniej części miasteczka, podobno najgorsza dzielnica, czy tutaj w ogóle są dzielnice, w sumie to Ameryka a tym bardziej w stanie San Andreas to wszystko jest możliwe. Była na prawdę zgrabna, aż się usta modliły o dotknięcie ust jej. 

lIdgVGc.jpg

Po drugiej stronie czaił się jakiś dziwny typ, skądś go znałem, może z jakiegoś serialu o tym Świnio masko coś tam z piłą mechaniczną? Na pewno nie... i wątpię również by szła do niego, w końcu tak atrakcyjna kobieta do jakiegoś wieśniaka? Też mi żarty! Wyglądał trochę przerażająco, jego wzrok był chwilowo skierowany do mnie, chociaż czy mogłem to zauważyć, te okulary z Delta Market za 9.99USD mogły kierować wzrok w drugą stronę, takie pole magnetyczne *ha ha ha* mniejsza, przyglądałem się tej sytuacji dalej gdyż wydawało mi się coś nie tak.

eYdFLRA.jpg

Uff, na szczęście dziewczyna skręciła w prawo, a może w lewo? Jej prawo moje lewo... kurde nie tak ma to być, mniejsza, mój analfabetyzm i słowiański akcent podobny do mojego stryja Bellića daje się we znaki... a nie posłuchałem Claude'a Speed'a żeby nie jechać w strony Las Venturas tylko Los Santos czy te hipsterskie miasto... no wiecie... mniejsza. Koleś ewidentnie coś knuł, w razie przypadku wolałem narysować sylwetki obydwóch osobników, osobników... dlaczego powiedziałem tak o dziewczynie od której wziąłem numer i o jakimś starym prychu, dobra sytuacja zaczęła wyglądać poważnie po tym jak gościu zaczął za nią iść lecz pierw dziwacznie spoglądał za roku, może ten... co lubi dzieci, wiecie ich powinno się karać najgorszymi torturami, ale nie bo ona jest pełnoletnia, pewnie gwałciciel, chociaż to to samo..

NozSPdh.jpg
TZ9g8w2.jpg

Ewidentnie coś jej chce zrobić! Postanowiłem wezwać patrol policji, pogoda momentalnie się zrobiła, zaczęło kropić a smród betonu w połączeniu z H2O, przepraszam jestem chemikiem, fizykiem... żartowałem jestem na studiach i pracuję w Cluckin Bell, postanowiłem momentalnie lecz po cichu zadzwonić na 911

Mężczyzna: Halo, 911? Jestem świadkiem przed tragicznym, przepraszam za moją elokwencje lecz nie ma czasu!
911: Rozumiem, proszę podać przyczynę skontaktowania się z główną bazą dowodzenia, miejsce przebywania.
Mężczyzna: Jestem z wioski Las Payasadas, wie pani to coś na Północny Zachód od Las Venturas, to słynne miejsce mordercy z Koguciego... przecież to może być on! To ten z wiadomości, niech ktoś jak najszybciej przyśle pomoc, mężczyzna śledzi kobietę spoglądając wpierw za rogu, nie ma czasu by rozmawiać, niech państwo przyjadą!
911: Rozumiem, przyśle...

W tym momencie padła mi bateria w telefonie, ale jak to możliwe skoro miałem prawie 97%, te telefony od Woozieomi.. ktoś za telefonem powiedział, że przyślą jednostki, nie ma źle.... chciałem zareagować ale coś mnie odpychało, może to była iluzja, może śpię? Wykręciłem sobie dojce, to chyba nie jest jednak sen.

ZOCBkjB.jpg

Poszedłem od drugiej strony, spoglądając za wielkiego koguta czyli maskotki naszej wsi zauważyłem jak koleś idzie z nią do samochodu, zamarłem ze strachu, nic nie mogłem zrobić, może to po prostu kolega, który się na nią obraził bo zobaczył mnie z nią, a może to faktycznie Myer *plama i rozdarta część kartki*

xDFiYQj.jpg

Stało się to co oczekiwałem, że się stanie. Kobieta nie zdołała się obronić, znów ten smród zgnilizny, czy to jakieś fatum? W naszej wiosce kiedyś byli osadnicy indiańscy i dzięki praktykom voodoo przez większość protestanckich i katolickich księży jest uważana za nawiedzoną przez złe duchy przodków, ta... science-fiction jak ten nowy jakiś potężny wąż, jakoś tak to było... bujdy na resorach, otrzymała 3 ciosy nożem, w krzyż, okolicę serca z tyłu, czy jakoś tak fachowo się to nazywa przez San Andreas Medical Depratment, nie wiem. Policji dalej nie było, to na pewno musi być sen, ten sen niech lepiej się jak najszybciej skończy.

tPsclqP.jpg

Wrzucił ją jak zwykłe zwierzę do bagażnika i odjechał, jej samochodem, był to Nissan z rejestracją *plama krwi*, momentalnie starzec odjechał w stronę nawiedzonej wioski Las Brujas, ale czy na pewno jedzie tam, nie wydaje mi się, co za chory dzień, co za chore przeżycie, ja chcę do domu, do mamusi! Nie ma co się mazgaić, jadę za nimi, powoli żeby mnie nie zauważył bo skończę najlepiej jako schabowy a najgorzej jako ten wschodniobliski... z geografii też nie byłem dobry Kebap, kepap, kebab o! Co będzie dalej, modle się o jak najlepszy scenariusz

tKr1qOi.jpg


 



To tyle z pierwszej części historii, następna część pojawi się na Gazetce 4Life News, także oczekujcie bo myślę, że warto, dowiecie się m.in jaka była dalsza historia kobiety i mężczyzny ze starcem, co się z nimi stało i kto za tym stał. 31/05/19 wyczekuj, warto.

Dziękuję bardzo za pomoc @Snooki*, Kura, @HexO.
Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deluXe napisał:

Wszystko gituwa

Ale to elegy na taką wioche? 

Mogliście sadlera dać albo coś w tym stylu ;/

Dlaczego właśnie elegy tego dowiecie się na Gazetce 4Life News, zaspoileruje, że będą opisy wszystkich 'biorących udział'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin