Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Już na to czas..


davio'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z dniem dzisiejszym odchodzę z serwera bo nie ciągnie mnie do niego. Nawet nie mam czasu żeby wbić, odpalić komputer a jak mam to po prostu mi się nie chce. Zobaczymy może będzie to przerwa, może będzie to całkowite odejście z serwera. Teraz chciałbym wymienić kilka osób którym chcę podziękować za wspólną grę:

@Arbuz* - Awansuj tam mordeczko w TSA i rozwijaj się z majątkiem, może kiedyś mnie przegonisz ;D Kontakt jest.

@xAvenes -  Jak będziesz miał kasę to tam przelej na PID, zdaj akademie w TSA i leć aż po zarząd. Kontakt jest.

@Bialyy* - Spoko mordka, ty wracasz ja odchodzę :(. Trzymaj się kontakt mamy.

@Hinox - Spoko morda chodź nie znam za długo to fajnie nam się razem grało, trzymaj się kontakt jest.

@fusend - Spoko morda, jak kiedyś wrócę to jeszcze damy rade zająć to pierwsze miejsce w walkach 2 VS 2. Kontakt mamy.

@Terrorysta @|Maczeta| - Fajniutkie ziomki z DM i nie tylko, trzymajta się kontakt mamyy.

@PitBull132 - No największy CJ. Mamy kontakcik 

@Grabsio311 - Gdy czegoś potrzebowałem, to ty zawsze byłeś otwarty się mi pomóc, dzieki za giere. Kontakt jest ( PS: Tak przy okazji wszystkiego najlepszego :3 )

@Grabsio311 @romeg.redd @KRISU. @lcarix @ShorpY - mega ekipa z komisu <3 

@kxbusixx @szybki' @CypS* -spoko ziomale w uj, trzymajcie się byczki kontakt

 

Sorka ze wszystkich nie oznaczylem, ale Ci którzy mi pomogli czy coś to wiedzą że byli  dla mnie ważni.

 

Do zobaczenia i trzymajcie się - @Davio*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin