Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

GAME OVER Czas na zmiany.. Absynt* (LilBart)


LilBart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Całkowicie się wypaliłem, nie mam chęci do gry i nie zamierzam tracić więcej czasu na siedzeniu w domu i graniu.

Osiągnąłem wszystko czego pragnąłem od początku.

@Krystian6076 Dziękuję Ci za wszystkie wspólne chwile na tym serwerze, setki przegadanych godzin i mnóstwo świetnych wspomnień na serwerze i nie tylko ;) Kontakt oczywiście jest na FB

@elfik1337 Dzięki za wszystkie śmieszne akcje, wspólne rozmowy, świetnie mi się z Tobą grało. FB jest  :D 

@mk17 Ty sidzeju, trzymaj się i obyś dorobił się wszystkiego czego chcesz na tym serwerze.

@przemokoks Mordko, znamy się praktycznie od początku gry. Pamiętam jak razem jeździliśmy buffkami. Wiele ciekawych chwil, powodzenia w handlu i obyś dorobił się jeszcze więcej ty bogaczu :D FB obowiązkowo jest.

@Fl0dy. Oj przyjacielu, wiele wspólnych akcji, pamiętam te nasze rozmowy na pm podczas pewnych sytuacji haha. Mamy kontakt na Dc :) 

@GrVbY Znamy się też od dawna, spooro niezapomnianych chwil, śmiesznych i ciekawych. Dc jest i jeszcze nie raz pogadamy :P 

@Mr.PiOtRek Odszedłeś tak samo, nie zliczone są minuty kiedy śmialiśmy się z tak wielu sytuacji razem. FB wiadomo.

@TedeKupSeKrede Dzięki za wszystkie akcje, MonoTURBOKloc  KOZAK! 

@LilBilu Powodzenia w TSA, Dużego majątku i chęci do gry! Trzymaj się.

@KruQu Ahh Kruku, nasze kozackie Poniacze nie raz zajmowały topkę na zlotach. Przypomnij sobie w końcu, kto kupił tego skimmera haha

@Tomek124 Kozak Hotknife, nie śpij tyle xd

@ZiomOpel Obyś zgromadził wszystkie ZR-350 na serwerze! Opelku trzymaj sie i pamiętaj o dobrej konserwacji bo ruda szmata grasuje.

@adamek2409 Zawsze chciałeś pościg, szkoda że ostatnio nie byłeś zainteresowany! :P Trzymaj się!

@kalahim Oj kalahim, odkąd się znamy zawsze był temat komisu :D  Szkoda że tak późno się udało ale mam nadzieję że mi wybaczysz to odejście. Czas leci, trzeba z niego korzystać. Mam nadzieję że jeszcze nie raz pogadamy. Nawet kiedy miałeś wielki spam to zawsze dałeś radę ze mną pisać haha. FB jest

@KAMIL720 Nocne loty shamalami <3

@Wisnia191 Haha mordo, tyle śmiesznych akcji. Trzymaj się!!!

@AdaSkoo Cieszę się że sprzedałem Ci tego Buffka! Powodzenie w gromadzeniu pojazdów z silnikiem 1.2 :) 

@adus12135 Trzymaj się! może jakiś czas będziesz miał mojego Quada. Niestety ten kolega jeszcze nie wbił na serwer hahaha

Przepraszam bardzo wszystkie osoby których nie wymieniłem ale jest ich naprawdę sporo.

Dziękuję wszystkim za wspólne chwile. Niestety już tu nie wrócę...

Pozdrawiam, Absynt*- dawniej LilBart          może ktoś mnie zapamięta <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin