Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nadszedł ten czas


Aro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Od dawna się zbierałem do tego aby odejść ale trzymała mnie tu ekipa z którą grałem ale wyszło jak wyszło wiec nie ma na co czekać.

Dzięki za grę :) 

A teraz małe wspomnienia: 

@SoCz3Q No co mordo od samego początku się trzymałem z tobą i tak zostanie :) Pamiętaj jak coś potrzebujesz pisz fb/dsc 

@Bobik69 No ty chyba też kończysz jak ja z serwem ;/ 

@PawlooS Jak ja mogłem o tobie zapomnieć tyle czasu z tobą grania pomagania itp. 

@Weercia** Pamiętaj jak coś potrzeba pisz dsc nie zmieniaj się Narka : / 

@davio' Trzymaj się młody odwalaczu i handlarzu   

@4Ever. Zaczeło się od szkoleń w SAMD i tak zostało Narazie 

@|Jestem*Kotem| No co trzymaj się odwalaczu XD 

@deluXe @WerkaGamerka Dzięki za danie szansy w organizacji :) Trzymajcie się 

@KubotyJeremiasza  @xHyper. Może i nie darze was duża wympatia ale też wypada się pożegnać Narazie 

@Carl. Trzymaj się mordo XD 

@GrVbY Narka 

Dużo by tu pewnie wymieniać ale sporo nicku osób zapomniałem i nie mogę sobie przypomnieć więc Dzięki za prawie 3 lata prania przegrane prawie 2k Godzin na serwerze nie Zmieniajcie się Ludzie a administracja ROCON niech rozwija serwer dalej bo dobrze to robi :) 

No to co Narazie Ludziska :) 

Pozdrawiam Aro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin