Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak poznałeś swojego przyjaciela/swoją przyjaciółkę na serwerze


DzejKi.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Frapiskiedyś na kopce.

@[BOT]WhiteShadow pamiętam jak nie byłeś botem i razem zbieraliśmy na kopke, ja byłem na starym nicku.

@kryha22 jakiś cejot polecił mi twoją organizacje, nie żałuję decyzji!

@W4W3L|BH|w organizacji <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@AnonimeczeQ na początku poznania wiozłem cie sandkingiem (tak ty mi to mówiłeś ale pamiętam tą akcje XD) no i potem kontakt sie zerwał, po czym trafiłeś do TSA i jak potrzebowałem podwózki na kopalnie to wsiadłem do twojej taksówki i w czasie jazdy bardziej się poznaliśmy czego nie żałuje :)
@VaperSki no na początku mnie staranowałeś bo jechałeś pod prąd w strone bramek SF. Potem się z ciebie naśmiewałem bo dostałeś kare ale w sumie niemiłe było z mojej strony to cie przeprosiłem w grze. Jesteś też spoko osobą ale nie odwalaj tylko! :D 
@JAKUBEX. mimo że się poznaliśmy przez AnonimeczeQ i niezbyt ze sobą długo pisaliśmy to jesteś bardzo miłą osobą. Nie żałuje poznania ciebie :D
@Inaf pisałem sobie z jakąś tam osobą (już nie pamiętam z kim) i się dołączyłeś, potem napisałeś do mnie czy bym cie nie podwiózł na giełde samochodową to i też tak zrobiłem, podwiozłem ciebie i tak sie poznaliśmy. W stosunku do mnie jesteś ogarnięty i miły. 
@KMB123 poznałem cie na giełdzie w Las Venturas do 250k chciałem się zapytać jak ty zarabiasz w takim krótkim czasie to odpowiedziałeś że na handlu a ja o k... Ty handlarzyno! Miły ziomek jesteś
@Sheeker szukałem wtedy organizacji i gracz KMB123 polecił mi twoją po czym do ciebie się zgłosiłem. I tak sie poznaliśmy :D Miłą i kulturalną osobą jesteś
@FliX. pisaliśmy na discordzie organizacyjnym po czym (wiesz co XDDDD) i w taki sposób też sie poznaliśmy 

Jest jeszcze sporo osób ale nie chce już wymieniać
EDIT: @LuKi16 jak mogłem o tobie zapomnieć?? Przepraszam. Poznaliśmy się jak byłeś jeszcze w SARA, byłeś bardzo pomocny dla mnie jak i dla innych graczy co dalej to robisz :D Pisaliśmy ze sobą długo o różnych tematach po czym zrobiłem przerwe od MTA, później jak powróciłem to dalej ze sobą pisaliśmy nawet pamiętam jak dałeś kluczyki do bulleta :D Cieszę się że nie zapomniałeś, widać że jesteś pamiętna osobą.

Lol, normalnie jakbym pożegnanie pisał ;D
 

Edytowane przez Frapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[BOT]WhiteShadow do końca nie pamiętam ale to chyba było na kopalni jak dostawales donate od ludzi i wtedy ja zacząłem dawać ci po 200pln po 500 i wtedy napisałem do ciebie na pm'a i dałeś fb a później zmieniłem nick na [BOT]Aszic no a później już wspólne jazdy gadania itp.Ale nie żałuję że Cię poznałem.

@Pan_Rysiu nie pamiętam dokładnie ale wiem ze poznaliśmy się przez odwalanie.Poznałem tego misiaka w ZakooN'ie nie żałuję.

@A37 gdy miałem zabranę prawko zawsze korzystałem z usług TSA.I powiem tak nie ma bardziej zajebistego taksówkarza niż @A37.

@Griski* poznałem go dwa lata temu po przez audycje na 4life zaczęło się od małych donate a skończyło się na dawaniu po 30k.Bardzo Lubie jego audycje osobiście go nie poznałem lecz wiem ze to jest miły człowiek.Mam nadzieje ze nie długo usłyszymy cie na linii 4music.

@Veeito kolejny taksówkarz z poczuciem humoru.Poznałem go na spawnie sf po tym jak dodałem zdjęcie na dziale pokaż swoją twarz Veeito napisał nie wiem co dokładnie i podbiłem do niego i zaczęliśmy pisać.

@theMONS7ER poznałem go po przez dołączenie do organizacji ZakooN bardzo miło wspominam te organizacje była aktywna miła szkoda ze się rozpadła @Blekitnyy ma bana chyba nwm.No szkoda szkoda było fajnie :)

@MroczkowatY morda moja poznałem go na magazynie jak zbierał lp na kopkę.Nie wiem co się z tobą dzieje jeżeli widzisz ta wiadomości napisz na dc lub na forum bo dawno cie nie widziałem :p.

@kryha22 wspólne odwalanko z @Inaf

Dużo nie miałem kontaktu na 4life lecz nieraz oglądam twoje filmy na YouTube.

@Verago. Nie ma lepszego sapd niż on poznałem go na kopalni.Również nie miałem dużo sytuacji z tobą no chyba jak mnie gonileś :)

@Jarek_Paleta wspólne odwalanie.Oraz gadanie na dc.

@Czerufka  Również wspólne odwalanie.

@ukashhh pamiętasz jak na parkingu policyjnym ustawialismy auta wraz z @freakly37 piękne czasy.

@kukon dokładnie nie wiem jak się poznaliśmy daleś mi fb i nieraz gramy lub się wkurzam na mesenerze jak jesteś w szkole xD.

@Kingusia<3 dawna koleżanka nie gra już chyba.

@Hisia najlepsza prezenterka jako dziewczyna na 4music.Pozdrawiam 

@PobreCancer idealny taksówkarz spoko ziom.

@Olivka.*SSPO kiedyś pożyczyła hajs wspólne jazdy i wgl heh. 

@_QwertY_ morda z magazynu i wyzywamy się xD.

@Wiesi3k. spoko kierowca taksówki z poczuciem humorku. 

@VaperSki chlop skoczył smieciarka z MC.Wspólne odwalanie.

@Szender spoko morda ogólnie ja tym serwerze mialem mało styczności ale wiem ze jest dobrym człowiekiem.

Ps.Pewnie się pytacie czemu oznaczylem tylu TSA prawda jest taka ze co chwile miałem zabierne prawko wiec no xDD

☆●☆▪☆●☆▪☆●☆▪☆●

Troszku się rozpisałem ale i tak nie miałem co robic.

Cieplutko pozdrawiam wszystkich.

 

Edytowane przez [BOT]Aszic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frapis - Jechałem pod prąd na bramki sf lawetką  <3 (bo oczywiście walić kuriera) wyzywaliśmy się na kopalni a potem się na kopalni zaprzyjaznilismy i tak lecimy. Świetna osóbka ma fajnego cometa polecam allegrowicza 

@Joker2233 - dołączył się jak trollowałem TSA i woził mnie waltonem różowym tera został nowym strażakiem zawalisty typo.

@AnonimeczeQ - Rozmowa o samochodach o 2 w nocy i hejtowanie BMW wspólne sesje świetny taryfiarz.

@Pan_Rysiu  - @[BOT]Aszic - odwalanie na MC skoki i   mój legendarny skok z MC śmieciarką

@(Szkodnik)Doli - Jak byłeś w Sara ta  na OF gadaliśmy i chlop napisał na ciebie skarge ze nie pracujesz tylko ze mną gadasz a i pamietam jak wyskoczylem z helki jak polecielismy na mc

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko <3<3

                                                                                                                                                                                                                                                   

Edytowane przez VaperSki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin