Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

News from San Andreas 02/2020


japkooo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

red2.png

 


 

Witamy w wydaniu gazetki za miesiąc styczeń! Zapraszamy do przeczytania. 

 


 

W tym wydaniu:

  • Zmiany w składzie ekipy,
  • Aktualizacje serwerowe,
  • Przegląd nowości we frakcjach,
  • Wywiad z z @HaaQu*,
  • Ankieta społeczna dot. ubiegłego roku,
  • Sylwetka gracza @Danboss.cj.

 


 

9G8wr0v.png

 


 

Do grona ekipy serwera powrócili:

.MateuszDafGames

XQward 

Limitless

Pauli*

 

Grono ekipy serwera opuścili:

DeltaRon

BartekZRK

LazzaR.

Namik209

ciacho191

PerPani 

Bart.

PontoniastY.

Pitu112.

Pauli

 

W tym miesiącu awansowali:

Na rangę Moderator awansowani zostali:

PontoniastY,

Fantus<3,

japkooo,

Masellko,

VENOMEQ,

H4ZE,

Mirek_*,

NVXER,

.MateuszDafGames,

ZTMF.

 

Na rangę Starszy Administrator awansowani zostają:

DreeY,

Litmiless,

Grzengol,

Lisa_,

TheTomson.

 

 W wyniku rekrutacji dostali się:

 Tato*

 Jasiekk

 Kozixon

 Gracusek

 Hasiu.*

 mareczeq*

 Hinox

 AdiZ

 Tigerro

 Spartakus.*

 Matias2525

 egzo_11

 HaaQu*

 D mian

 Hector

 

Pozostałe zmiany:

 

Administrator  Lewanek* zostaje zdegradowany do rangi Moderatora oraz zawieszony na 14 dni w związku z niegodnym reprezentowaniem Ekipy Serwera.

Moderator Mirek_* zostaje wydalony z ekipy w związku z niegodnym zachowaniem członka administracji.


Aktualizacje na serwerze

 

Z dniem 12.01.2020 odświeżony został asortyment salonów oraz cygana.

Z dniem 27.01.2020 został zmieniony system domków na serwerze. Autorem skryptu jest Worthless. 

Dodane oraz zmienione opcje: 

- Lokatorzy,

- Zarządzanie bramami,

- Uprawnienia,

- Przypisywanie do organizacji.

TtZbwqQ.png

Grafika autorstwa Worthless'a.

 


 

fQZZeW9.png

 

 


 

 

 

rDAzJIf.png


 

o3guFBm.pngo3guFBm.pngo3guFBm.png @c0veR zdaje swój okres próbny na stanowisku V-Lidera frakcji z wynikiem pozytywnym.


q12qGZb.png


 

Awanse pracowników:

Spoiler

Do stopnia Młodszy Kapitan f8kesOh.png zostaje awansowany Aspirant Sztabowy rDk0jJD.png @Nudzio.

Do stopnia Starszy Aspirant 4qpembs.png zostaje awansowany Aspirant QpXlhdf.png@Norbiwwk

Do stopnia Aspirant QpXlhdf.png zostaje awansowany  Młodszy Aspirant xPhsTpv.png@kartovelek.

Do stopnia Młodszy Aspirant xPhsTpv.png zostaje awansowany Starszy Ogniomistrz plkZr71.png@MaTiPL

Do stopnia Młodszy Aspirant xPhsTpv.png zostaje awansowany Starszy Ogniomistrz plkZr71.png@MRJacobo

Do stopnia Młodszy Ogniomistrz 406UgYk.png  zostaje awansowany  Starszy Sekcyjny xg5KguL.png@MLK

Do stopnia Młodszy Ogniomistrz 406UgYk.png  zostaje awansowany  Starszy Sekcyjny xg5KguL.png@daumian_20

Do stopnia Młodszy Ogniomistrz 406UgYk.png  zostaje awansowany  Starszy Sekcyjny xg5KguL.png@Mietek_Kasztan

Do stopnia Starszy Strażak NfouLlS.png zostaje awansowany Strażak riASm2Q.png@FIREME

Ważne zmiany w SAFD:

Spoiler

Funkcjonariusz @Norbiwwk zdaje funkcje Opiekuna Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na rzecz Funkcjonariusza @Szach'a liczymy na owocną współpracę ze strony pracownika.

Funkcjonariusz @Norbiwwk zdaje funkcje Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Los Santos na rzecz Funkcjonariusza @Szach'a liczymy na owocną współpracę ze strony pracownika.


6aaHTHP.png


Awanse pracowników:

Spoiler

Młodszy Specjalista @Rayner zostaje awansowany na rangę Specjalisty.

Lekarz Specjalistyczny @Kosciastyyy zostaje awansowany na rengę Młodszego Specjalisty.

Lekarz Specjalistyczny @jivemariusz zostaje awansowany na rengę Młodszego Specjalisty.

Lekarz SOR'u @Zkazaniec zostaje awansowany na rangę Lekarza Chirurgii.

Lekarz Ratunkowy @Dawerty zostaje awansowany na rangę Lekarza SOR'u.

Lekarz Ratunkowy @RegiZz zostaje awansowany na rangę Lekarza SOR'u.

Lekarz Ratunkowy @Defol*999 zostaje awansowany na rangę Lekarza SOR'u.

Lekarz Ratunkowy @Kapsonyy zostaje awansowany na rangę Lekarza SOR'u.

Ważne zmiany w SAMD:

Spoiler

Informujemy, iż Profesor @SP. odchodzi z frakcji na własne życzenie. W imieniu swoim, całego zarządu, jak i pracowników frakcji dziękujemy mu za wkład włożony w rozwój frakcji oraz za dobre prowadzenie oraz jej reprezentowanie przez okres spędzony na funkcji lidera. Zostaje on również umieszczony na liście osób zasłużonych. 

Informujemy, iż Lekarz Specjalistyczny @Kosciastyyy zdaje okres próbny w na szkoleniowcu i zostaje mianowany oficjalnym szkoleniowcem SAMD.

Informujemy, iż Młodszy Specjalista @Dazai zostaje wcielony do kadry szkoleniowej na okres próbny obejmujący nadchodzącą akademie.

Informujemy, iż Lekarz Specjalistyczny @jivemariusz zostaje wcielony do kadry szkoleniowej na okres próbny obejmujący nadchodzącą akademie.

Informujemy, iż Lekarz SOR'u @EuroPoland zostaje wcielony do kadry szkoleniowej na okres próbny obejmujący nadchodzącą akademie.

Informujemy, iż Ordynator Chirurgii @Spartakus.* zostaje wcielony do kadry szkoleniowej.

Informujemy, iż Ordynator Chirurgii @Tadziu zostaje wcielony do kadry egzaminatorów na okres próbny obejmujący nadchodzącą akademie.


1bcwoTb.png


Awanse pracowników:

Spoiler

Zastępca Kierownika @SpeedPowerPL zostaje awansowany na rangę Kierownika.

Inspektor @Matias2525 zostaje awansowany na rangę Inspektor Naczelny.

Operator @FullaN zostaje awansowany na rangę Operator Naczelny.

Doświadczony Specjalista @Tokypev zostaje awansowany na rangę Operator Naczelny.

Specjalista @_-KODI-_ zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista.

Doświadczony Budowlany @BloodD zostaje awansowany na rangę Specjalista.

 Budowlany @Neily zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany.

 Budowlany @milkilej zostaje awansowany na rangę Specjalista.

 Budowlany @Domciol zostaje awansowany na rangę Specjalista.

Budowlany @Twix_Duo zostaje awansowany na rangę Specjalista.

Pracownik @Olivia* zostaje awansowana na rangę Budowlany.

Akademię SARA ukończyli: 

Spoiler

Adept @Majsterunio ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 83/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @Zbychu12 ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 92/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @mvrcin. ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 93/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @AnonimeK. ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 98/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @Starosta ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 89/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @neejm ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 90/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @CzuuuseLOOP ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 91/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @Kuli ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 86/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @F4Q_X ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 84/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @TurboKapec ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 91/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @zuppek ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 84/100 - próg minimalny 83 punkty.

Adept @AdrixYT ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 88/100 - próg minimalny 83 punkty.


logotsa2.png


Awanse pracowników:

Spoiler

Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @PardonsiK zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.

Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @WujekKruk zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @AcoreQ zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca @AZIREK zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca @Rainy[G.] zostaje awansowany na rangę Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Przewoźnik @multeK zostaje awansowany na rangę Młodszego Szofera.

Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @MichaelPanda zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.

Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Kierowca @Prese$ zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca @B37 zostaje awansowany na rangę Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Przewoźnik @Verago. zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Przewoźnika.

Z przyjemnością informujemy, iż Przewoźnik @Wiesi3k. zostaje awansowany na rangę Starszego Przewoźnika.

Z przyjemnością informujemy, iż Młodszy Przewoźnik @dami1s zostaje awansowany na rangę Przewoźnika.

Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Kierowca @Kenny zostaje awansowany na rangę Kierowcy Specjalnego.

Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca @Rafcio947 zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.

Z przyjemnością informujemy, iż Kierowca @CypeKK zostaje awansowany na rangę Starszego Kierowcy.

Ważne zmiany w TSA:

Spoiler

Z przykrością informujemy, iż Szef @KeXo rezygnuje ze stanowiska dowodzącego. W imieniu Komisji Spraw Frakcyjnych pragnę mu podziękować za czas, oraz wkład w rozwój frakcji, oraz godne jej prowadzenie.

Z przyjemnością informujemy, iż Zastępca Szefa @KAMIL720 zostaje awansowany na rangę Szef, tym samym obejmuje on stanowisko Lidera Frakcji.

Życzymy owocnego zarządzania frakcją!

 

 


 

iqm3bM9.png

 

 

 


Witam wszystkich, z tej strony Starszy Redaktor Drasiek. Dziś chciałbym wam przedstawić wywiad z Supporterem HaaQu*.

 

Drasiek: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Drasiek z Redakcji 4Life News. Mogę przeprowadzić z tobą wywiad?

HaaQu*: Witam, z tej strony Starszy Kapitan HaaQu*. No jasne że możesz.

Drasiek: Standardowo na początek powiedz nam coś o swojej osobie.

HaaQu*: Także witam wszystkich czytający ten post. Zaczynając od początku to mam na imię Michał, mam 17 lat i uczęszczam do drugiej klasy technikum. Mieszkam w niewielkiej miejscowości w województwie dolnośląskim. Moim zainteresowaniem są służby mundurowe a w szczególności tematyka pożarnictwa. W wolnym czasie lubię spotkać się ze znajomymi, a także pograć w gry komputerowe. Co do gier to aktualnie najwięcej czasu spędzam w MTA na serwerze 4life, oraz pogrywam w ETS 2 czy też CS GO. Jeśli chodzi o moje hobby to jest nim piłka nożna oraz kolarstwo.

Drasiek: Okej. Powiedz nam jak trafiłeś na serwer.

HaaQu*: Do gry na serwerze skłoniło mnie to, że grało tu moich dwóch kolegów z klasy. Szczerze nie wiedziałem, że byli oni na serwerze świeżymi graczami, myślałem, że grają tu dłuższy okres czasu. Jak się później okazało byli zarejestrowani gdzieś około dwa miesiące wcześniej. Koledzy nie polecali mi zaczynać gry na serwerze z pretekstem że ciężko się zarabia i gracze już mają ogromne majątki. Początkiem czerwca 2017 roku pierwszy raz wszedłem na serwer... Gram do teraz.

Drasiek: Rozumiem. Co skłoniło cię do dalszej gry na serwerze?

HaaQu*: Do dalszej gry skłoniło mnie to, że serwer naprawdę mi się spodobał i grało tu dużo ciekawych osób. Oczywiście jak chyba każdy gracz serwera miałem jakieś tam przerwy od grania aczkolwiek zawsze gdy wracałem to czułem się tak jak na początku. Myślę, że klimat serwera jest świetny i to właśnie przez niego gram tu po dziś dzień.

Drasiek: Dobrze, a powiedz skąd pomysł na nick HaaQu*?

HaaQu*: Dlaczego HaaQu? Jak dobrze pamiętam to mój kuzyn kiedyś podsunął mi pomysł na taki nick i tak już zostało, korzystam z tej nazwy praktycznie wszędzie gdzie tylko mogę.

Drasiek: Rozumiem. Jak na tą chwilę oceniasz swój majątek na 4life?

HaaQu*: Pytanie jest bardzo ciekawe, a za razem chyba najtrudniejsze do odpowiedzi dla mnie... Myślę, że mój majątek waha się w granicach dwóch milionów serwerowych PLNów.

Drasiek: Okej. Czy masz jakiś cel na serwerze?

HaaQu*: Moim celem było dostanie się do frakcji SA Fire Departament co udało mi się, kolejnym z celi było otrzymanie szansy na randze support, również się udało. Wiec kolejnymi celami będzie wyrabianie normy reportów i miejmy nadzieję że awans na kolejne rangi w administracji serwera.

Drasiek: Super! Co sądzisz o nowej aktualizacji?

HaaQu*: Nowy panel domków to całkiem ciekawa aktualizacja, której się nie spodziewałem. Co prawda jeszcze za dobrze nie miałem okazji przetestować wszystkich nowych opcji panelu aczkolwiek mam nadzieję, że działają tak jak powinny działać. Co do aktualizacji na serwerze chciałbym z tego miejsca podziękować Administracji RCON za to że co chwilę możemy zobaczyć nowe rzeczy na serwerze.

Drasiek: Okej. Ile razy pisałeś podanie do administracji zanim się dostałeś?

HaaQu*: Jak dobrze pamiętam podanie składałem w pięciu rekrutacjach, aż w końcu w tej piątej się udało. 

Drasiek: Jak się czułeś, gdy zobaczyłeś swój nick w wynikach rekrutacji?

HaaQu*: Był piątek godziny wieczorne, szkolenie akademii SAFD z zakresu pożarnictwa. Dostaję od jakiegoś gracza, którego nicku nie pamiętam wiadomość prywatną o treści ,,witam supporta" pomyślałem, że ktoś sobie robi żarty natomiast po chwili otrzymałem kolejną wiadomość. Postanowiłem sprawdzić forum i okazało się, że rzeczywiście zostałem oznaczony przez Zbyk.gg w wynikach na rangę support. Byłem tak bardzo w szoku tą wiadomością, że przez chwilę nie wiedziałem co zrobić. Ahh tak pytanie było co czułem, tak więc duża radość oraz z drugiej strony szok.

Drasiek: Rozumiem. Masz zamiar zmieniać frakcję w najbliższym czasie?

HaaQu*: We frakcji SAFD jestem już ponad rok dla jednych dużo dla innych mało. Przez ponad rok udało mi się awansować do stopnia Starszego Kapitana oraz osiągnąć takie funkcje jak Szkoleniowiec Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr. 1 w Los Santos. Nie zamierzam zmieniać frakcji, ponieważ w SAFD robię to co naprawdę lubię, a co najważniejsze pracuję tam ze wspaniałymi osobami.

Drasiek: Okej. To były wszystkie pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

HaaQu*: Dziękuję wszystkim, którzy doczytali ten wywiad do końca, mam nadzieję że się czegoś o mnie dowiedzieliście. Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich graczy serwera, a w szczególności członków Redakcji 4Life News oraz wszystkich członków frakcji SAFD<3

Drasiek: Dzięki za poświęcenie czasu.

 


 

 tunj40y.png

 


 

Witam! Ostatnimi czasy zawitały na serwer ciekawe aktualizacje. Co o nich sądzicie!? Dajcie głos w ankiecie. Najpierw jednak zobaczcie wyniki poprzedniej ankiety, która pokazuje ciekawe statystyki dotyczące ubiegłego i tego roku.

 


Podsumowanie ankiety Starego oraz Nowego roku. W tej ankiecie głos oddało aż 91 osób. Dziękujemy!

Czy rok 2019 był rokiem twoich dużych zmian?

khsy7Sf.png

Większa ilość osób uważa, że ten rok 2019 był pełen zmian (59.77%)

 

Jak zapowiada się tobie nowy rok?

JeEWamQ.png

Zdaniem 42 osób (48.28%) głosujących uważa, że nowy rok nie będzie najgorszy.

 

Czy masz cele, które chcesz wykonać w tym, 2020 roku?

RUNY7dZ.png

Większa ilość osób, aż 48 (55.17%) ma dużo celi na ten rok, lecz ma nadzieję, że uda im się wykonać wszystkie.

 


 

m22ale0.png

 


Danboss.cj - czy jego taki CJ?

Na serwer dołączył na początku 2016 roku wraz z jego znajomymi, a do tej pory spędził prawie 4900 godzin w grze, zebrał ponad 2000 punktów reputacji a pracując uzbierał 40 tysięcy LP, przez okres swojej gry był we wszystkich frakcjach na serwerze, a pierwszą było TSA, w której spędził 4 miesiące. Czy wiecie, że w trakcie swojej kariery był w 10 organizacjach, a nawet założył swoją, zwaną "Danbossowe Przedszkole"? Aktualnie po powrocie z dłuższej przerwy, ponownie próbuje sił we frakcji TSA i w radiu jako prezenter. Przez nieszczęśliwe zdarzenie został wydalony z rangi, niemniej - po przerwie, o której już wspomnieliśmy - wrócił do gry na 4 Life. Z pewnością będzie próbował sił w następnych rekrutacjach! Ostatnimi czasy organizuje wywiady głosowe z RCON'ami.
Póki co odbył się jeden - z Zebrą - i zdobył duże zainteresowanie wśród graczy. 

 


 

Od Redakcji, dla graczy! <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin